Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vesztek ujjatlan ruhát,...

Ti vesztek ujjatlan ruhát, pólót, atlétát nyárra a gyereknek? Nem kellene inkább védeni a bőrüket?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 10:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a márciusi fiam nyár közepén már ujjatlan napozóruhában volt, és ugyanígy lesz a májusban születő lánykámmal is. :)


Ahogy már előttem írták: nagy melegben, 11:30 és 15:30 között nem visszük ki őket a tűző napra, se a kicsiket, se a nagyobbakat. Napvédő gyerekkrémeket használunk - nálunk a kék színű Garnier spray a menő - árnyékba húzódunk, strandon pedig strandsátrat, tetővel ellátott babaúszógumit használunk. Babánál, ha éppen nem alszik, nyáron a kis sapka, vagy kalap is elmaradhatatlan, és az etetést, meg a délutáni nagy alvást is a legmelegebb időszakra tesszük.


Nyáron nálunk szinte az egész nap a kerté, meg a pancsolóé, bent se tudnám a fiamat tartani olyankor!

2012. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is tavaly márciusban született a kisfiam. A tavaly nyári kánikulában egy szál ujjatlan body-ban sétáltunk. Mindig árnyékban, naptejjel, és a lényeg: egy textil pelenkát rakj alá, mert a babakocsi huzatától pillanatok alatt úszna az izzadtságban (kánikula nélkül is).
2012. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
13:59es vagyok,nekem 2011 április végén született a kisfiam,nyáron vagy póló pelusban vagy body pelusban volt annyira meleg volt,11-15 óra között nem mentünk ki,ha meg nagyon sütött a nap akkor feltettem egy vékony pelust a babakocsira úgy hogy alul mennyen be a levegő,és bekentem napolajjal
2012. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!