Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » NEM BÍROM? (Rövid kérdés)

NEM BÍROM? (Rövid kérdés)

Figyelt kérdés
Egy éves fiam már másfél órája ordít. Hiszti, nincs semmi baja mert nem úgy sír. Már nem tudom mit csináljak de úgy érzem hogy még 5 perc és teljesen kikészülök.
2012. márc. 16. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Mosd meg az arcát hideg vízzel. Hátha megnyugszik tőle. Vagy egyszerűen ne foglalkozz vele. Csinál úgy, mintha nem is érdekelne hogy sír. Abba fogja hagyni meglátod.
2012. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálunk ha már túllépte a határt az jön be ha jól megcsikizem, mindig elkezd röhögni és elfelejti a hisztit
2012. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

amit a többiek írtak. Menjél másik helyiségbe, ne foglalkozzál vele, esetleg hideg víz kizökkentésnek.

Egyébként nálunk is volt, hogy minden átmenet nélkül ordított a gyerek és nem tudtam mitől, adtam neki Panadol Babyt, hamar elhallgatott. Azóta sem tudom, mi baja volt, sosem csinált ilyet azóta sem.

2012. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vidd le sétálni.
2012. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Menj oda hozzá, öleld meg és tereld el a figyelmét egy játékkal, banánnal, pudinggal, énekkel bármivel.
2012. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok. Ilyen még nem volt. Egyszer csak fogta magát és elaludt. Most készüljek fel hogy ezentúl ez lesz??
2012. márc. 16. 15:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Én kisfiamnál mindig más jön be: vagy a hideg vizes arcmosás, vagy a figyelemelterelés, vagy a mese :)

Ami SOHA nem jött be: ha figyelmen kívül hagyom. Ha nem figyelek rá, vagy másik szobába megyek, öklendezésig ordít.

2012. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az a baja, hogy frontérzékeny!! Melegfront van és az én két gyermekem is érzékeny rá (meg a hidegre is...) születésük óta, sőt a nővérem három hónaposa is.. Ő is azt csinálja, hogy ordít nagyon sokáig, nem lehet megnyugtatni és egyszer csak elalszik... Szerintem a fejük is fájhat ilyenkor, így nem vesztetsz semmit, ha adsz neki Nurofent ilyenkor. Én mindig azt adtam, eldajkáltam őket és abbahagyták, vagy elaludtak!
2012. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! szeretnélek megnyugtatni, nem lesz mindig így :)

valószínűleg a hirtelen melegedő időjárás okozza. az én fiam 3 és fél éves, nem tudtam rávenni az alvásra délután, a 2 két éves húga meg mindenért bőg. fekszik az ágyon és megy a nyűglődés. kérdezem, mi a baj, válasz: csemmiiii!

:D kitartást!

2012. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!