Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok egy...

Milyen sportot ajánlotok egy mackós fiúnak? 19 éves vagyok 115kg de erős fizikumú, nem az a mindenfelé folyós tipus. Akaraterőm is van. Én boxra gondoltam vagy kempora csak kérdés hogy birom az ugrálást hosszú távon

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 12:57
 1/8 anonim válasza:
11%
Én szerintem van azok a Norbis kaják azokat edd azon kivül vannak ilyen Norbis torna az internetröl is le tudod tölteni ! vagy a takarozzz be huzd magadra a takarot és izzadjjjjjjjjjjj! de futhac is de inkább a Norbis tornát végezd el !
2009. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves idióta első válaszoló! Nem lefogyni akar a kérdező, hanem sportolni! Kár volt feleslegesen cikizni!

Szerintem próbáld ki a kalapácsvetést,íjászatot,úszást.Írhatnám még a bringát is, de ezzel a súllyal valami nagyon masszív gépre van szükséged!Tudom, bár én csak 104 kg vagyok:P Szóval, én bringázom és íjászkodok, otthon pedig mindenféle erősítő gyakorlatot végzek, tökéletesen kondiban tart..............télen még a gyalogtúra is becsúszik:D

2009. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

talán a pasis sportokat is megpróbálhatod! :) amerikai foci,rögbi stb

sok sikert bármit is választasz! ;)

2009. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kerékpár az oké,van egy elég erős magellan bringám ami bírja a terhet.:)Viszont inkább olyan sport érdekelne ami mindenhonnan szedi a zsírt és építi át izommá. Alapből nagytestű vagyok csak le kéne szálkásítanom. Konditerembe jártam ott dolgoztam át leginkább a testem nagy részét csak észrevettem,hogy lelassított. Teniszen,úszáson és valamiféle küzdősportra gondoltam idáig.
2009. júl. 13. 19:48
 5/8 anonim válasza:
Baranta, karate, cselgáncs, sambo, escrima, judo...ezeket tudom ajánlani.
2009. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ki kell próbálni!

én kempozom, vannak ilyen "nagydarabok" (nem bántásból mondom!) srácok edzésen, eleinte persze elfáradtak, de aztán belejöttek és ők az egyik legjobb MMA-sok.

2009. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Box, Thai box, ezek nagyon leszálkásítanak, kondi mellé a box a legjobb, mert nemcsak h szálkásodsz de jobban is nősz :)
2009. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2.-ik vagyok;

Nekem is MAGELLAN van! ..........:D

Nagyon masszív, strapabíró, megbízható MAGYAR! konstrukció! Most jöttem haza Balaton körüli túráról, nagyjából 130 kilót cipelt át a B.felvidéken, meg a déli Bakonyon, meg se reccsent........:)

2009. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!