Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig türelmesek vagytok?

Mindig türelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

értem ezalatt azt, hogyha sír a babátok vagy hisztizik akkor higgadtak tudtok maradni? Mert én néha úgy érzem, hogy kifutnék a világból! és néha bizony ingerült leszek!

9 hónaposak vagyunk egyébként


2009. jún. 11. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor leszek mérges, ha mindig bemegy a fürdőbe Domestos-t pakolni, felmosóvízbe nyúlkálni, krémeket nyomkodni. Egy pillanat az egész,

csak megtörlöm a kezem, mert éppen mososgatok, vagy főzök.

Egyszer-egyszer rá is kiabáltam már :(

szegénykém annyira érzékeny, ha picit hangosabban szólok neki már biggyeszt és sír.

2009. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 9 hónapos a lányom és bizony én is ki szoktam borulni, amit persze megbánok, de tényleg nagyon fárasztó főleg mostanában de ezt gondolom te is érzed.És ha én is hulla vagyok akkor nehezebb ha ki vagyok pihenve akkos meg könnyebb.

Kitartás:)

2009. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓÓÓÓ,hát persze!!Én igy voltam ma a szintén 9 hós gerkőcömmel.Alig aludt,nyűgi volt,én meg "kicsit" fáradt.

Szerintem ez tök normális,mindenkinél elszakad egyszer a cérna.Főleg ha segitség sincs....

Szóval nyugi,és kitartás!:)

2009. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel sztem minden anya igy van,neha elfogy a turelem,de mindig begbanjuk :)
2009. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát magamban fortyogok rendesen, kifelé eddig sikerült magamat türtőztetni, de az ilyen frontos napokon sokszor érzem úgy, hogy szakad a cérna. Pedig megértem, hogy ilyenkor ő is sokkal nyügisebb, fáradtabb, türelmetlenebb, de azért nehéz az olyan egész napos óbégatás, mint ami ma is műsoron volt. Sajnos előfordul hogy az apján vezetem le a mérgemet, ami szintén nem túl jó hosszú távon. Nah, megyek eszek egy kis csokit, nekem ma még a sz.r is savanyú :(
2009. jún. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom 6 hónapos vele mindig türelmes vagyok, nagyon is, talán azért, mert nagyon jó kislány. Ha mégis valami miatt mérgelődöm, akkor az a páromon csattan. Szegénykém!
2009. jún. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem is 9 hónapos a fiam. És néha nálam is elszakad a cérna, mikor elkezdek pl. főzni, nyers húst vagdosni, és akkor jön rá a minden ok nélküli ordítós hiszti.
2009. jún. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!