Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell szegénynek tituláln...

Miért kell szegénynek titulálni azt, aki nem tudott szoptatni?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babám. Szinte egy percig sem tudtam szoptatni!

Sétálás közben összefutottam 3 anyukával és 15 perces sajnálkozás volt,hogy nem tudtam szoptatni.

Persze, nem örültem neki, de azért fel nem akaszottam magam. Csak annyira meglepett a szegényezés,hogy még reagálni sem tudtam!

Mit reagáljak,ha mégegyszer szóba kerül ez?


2012. márc. 16. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Én azt mondanám:ez van,így alakult,nem fogok a Dunába ugrani,hál Istennek a picikém egészséges,boldog és kiegyensúlyozott baba!
2012. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Csak azt tudom ajánlani, hogy egyik füleden be a másikon ki. Nem a "cicitől" lesz ember a kicsiből. A fiamat nem tudtam szoptatni, mindenki sajnált, meg osztották a jobbnál jobb ötleteket... Akkor nagyon rosszul esett, hogy még ez sem megy. A fiam tápos volt, kutya baja, nem beteges:-) A sors fintora, hogy most a lányomnál rengeteg tejem lett(pedig most semmit nem csináltam ami tejserkentő). Szóval ne foglakoz vele, koncentrálj a babádra:-)
2012. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy a babádat sajnálják, hogy nem tudtad anyatejjel táplálni.

És mit mondtál nekik?

2012. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

De miért sajnálják?

Jó az anyatej persze, de nem minden! Barátnőm anyatejes babájának állandóan szívni kell az orrát, az enyém még nem volt megfázva sem!

Én sem szegényezem le!:)

Megpróbáltam mindent, nem ment. De nem akartam idegbeteg lenni miatta.

2012. márc. 16. 21:47
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

szerintem nem azért sajnálkoztak mert beteges vagy tápis lenne.


csupán maga a szoptatás egy gyönyörű, bensőséges dolog és szerintem is szomorú ha valaki nem élheti át. persze ettől nem kell dunának menni, nem leszel ettől se te se a babád kevesebb :)

2012. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Mondd ezt:Jaj nem kell sajnálni, hiszen nem a szoptatástól lesz jó anya egy anya...


Nem bírom az ilyeneket, különben is, mi köze hozzá!!Nem a szoptatástól függ a kapcsolatotok a babáddal és tényleg nem attól lesz valaki jó anya, hogy mennyi ideig szoptat...

Amúgy a fiam 17 hónapos és még szoptatom és örülök is neki, de egy percig sem nézem le azokat akik nem szoptatnak!!!És ennek akármilyen oka lehet!Senkire sem tartozik!

És biztos, hogy nagyon jó a kapcsolatod a babáddal:)

Ne foglalkozz másokkal!!:)

2012. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
nem biztos, h azert szivja a bnöd a babaja orrat, mert meg van fazva. En is sokszor szivtam, mert az anyatej folyton összegyült hatul az orraban es nem kapott rendesen levegöt. Amugy en utalom azt a kerdest, h szopizik-e. Senkinek, semmi köze hozza.
2012. márc. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom,mikor kérdezik.Sőt,bárkivel összefutok,ez az első kérdése.Azt szoktam mondani,hogy sajna nem.És ezzel le is zártam.Szerencsére az én ismerőseim annyiba is szokták hagyni a témát.Egyszerűen mond meg,hogy nem,ha meg tovább boncolgatják,meg kell mondani,hogy ettől nem vagy kevesebb se te,se a babád,úgyhogy lapozzanak.
2012. márc. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Minek kellett lepontozni a 7. válaszom? De ez legyen a legnagyobb öröme az életben a lepontozóknak.
2012. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 porcukormókus ***** válasza:

Érdekes, nekem az elején nagyon jól ment a szoptatás, volt elég tejem, mégis utáltam, hogy állandóan megkérdezte boldog-boldogtalan, hogy van-e. Meg hogy mennyi tejem van?? Kinek mi köze hozzá..

9hónapos a lányom, most álltunk át a tápra, de úgy vagyok vele, hogy hála Istennek, mert végre leszálltak a témáról..

Szept. végére várom a második babámat, úgyhogy valószínüleg kezdődik előlről majd a hülye kérdezősködés..

Mindenesetre nyugtasd meg a kiváncsiskodó anyukákat rendesen, nehogy felsírjanak éjszaka. :)

2012. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!