Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi a baja a...

Szerintetek mi a baja a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Kedden este kezdodott, elaludt, aztan felebredt, es hanyt, laza is volt, kapott paracetamolt ( itt angliaban ismeretlen a lazkup ), nagynehezen levitte, elvittem az orvoshoz ( itt csak a rendes korzeti van, csak a korhazban van gyerekorvos), az meg csak annyit mondott, adjak neki meg paracetamolt, biztos vmi virus, vigyem vissza, ha nem javul, a laza elmult, de ma is reggel tobbszor hanyt, meglatja a tanyerjat, es mar oklodik, semmifele etelt nem akar megenni ( mondjuk ez problema volt elotte is, hogy belazasodott, nagyon rossz evo)inni is alig iszik vmit, nem merem eroltetni, mert akkor kihanyja! Volt mar vki hasonlo cipoben itt? Nem ertem, miert nem akar semmit enni, de allitolag ezt csak akkor csinalja, ha itthon vagyok, mikor dolgozom, jobban eszik, alszik, ennyire anyas lenne, ha itthon vagyok folyton rajtam csung!?! Egyebkent ma volt 18 honapos! Mindenfele tanacsot szivesen varok!! Elore is koszi a segitseget!
2012. márc. 16. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem eszik,ne erőltesd,de innia kell mert kiszáradhat. Az én fiam január végén volt így, hányás,láz. Citromos,cukros teát kortyonként kellett adnom, ha nem jött ki belőle,akkor egyre többet,aztán krumplit,pirítóst. Ki vigyáz rá, ha dolgozol? Lehet,hogy neki enne,inna?gondolod,hogy ennyire megviseli,hogy nem vagy vele? Próbálj meg vele együtt enni, hátha evés közben jön meg az étvágy.
2012. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen virus. Diéta, és tegnap láttam, hogy ha sokat hány akkor hideg vizet kell adni kortyonként, mert ez nyugtatja a gyomrot. Ha nem jön ki belőle, akkor lehet az adagot növelni, utána picit enni is, és hányáscsillapitót. Ha nem marad abba akkor viszont doki!
2012. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!