Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja 7hónapos...

Mi lehet a baja 7hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Pár napja hisztis,ordít,sikít.Ha nővérem nagyobb lánya sír,annyira elkezd sírni a pici fiam,hogy alig tudom megnyugtatni.

Mitől lehet ez?


2011. ápr. 6. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
lehet szellem van a házban. a gyerekek még látják
2011. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy azért ilyen.nem lehet hogy a foga jön?
2011. ápr. 6. 23:40
 3/12 anonim ***** válasza:
7 hónaposan a fog lesz a sanszosabb. A szellem sztem hülyeség. Az enyém is sikított, sokat sírt mikor jöttek az első fogai fél éves kora körül.
2011. ápr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, Dentonix gél nekünk sokat segített. Meg a Nurofen éjszakára ilyenkor.
2011. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!

Gondoltam én is a fogzásra.Még egy foga sincs.

De láz és hasmenés is van fogzáskor nem?Nálunk még egyik sem jelentkezett.Van olyan,hogy egyáltalán se láz se hasmenés?

2011. ápr. 7. 00:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk pld. sose volt se láz, se hasmenés, pedig már 20 foga van :)) Egyszer volt egy picit hígabb széklet 2-3 napig, de az sem hasmenés volt.
2011. ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nálunk sem volt láz, hasmenés fogzáskor, viszont keserves sírás, ököl gyömöszölés a szájába, az igen.


én Dologélt kenek az ínyére, ez gyógynövényeket tartalmaz, akárhányszor lehet használni (szerencsére még nem kellett nagyon sokszor, pedig 6 foga kinn van).

9 hós

2011. ápr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6,5hós fiam nak is jön a 4. foga és hisztisebb, nyűgösebb.A hasa egy kicsit ilyenkor megy.
2011. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a foga. A Dentinox jó, de a Citrovital is. Kitartás, eltart még egy darabig! az én Fiam 22 hós, és még mindig szenvedünk. Megmondtam a férjemnek, ha túl leszünk a fogzáson, hatalmas babapartit csapunk! :)))
2011. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én csak vicceltem nem értek még a gyerekekhez:D
2011. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!