Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mosószer vált be...

Milyen mosószer vált be nektek újszülött ruháinak mosásához?

Figyelt kérdés
Kell-e hozzá öblítő?
2012. márc. 17. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Én dreft-et vettem, van valami babás verziójú. Nem kell hozzá öblítő. De volt, hogy a saját ruháinkkal mostam pl 1-2 sötétebb darabot. Attól sem lett semmi baja. Ha egészséges és nem szuper érzékeny a bőre, akkor nem feltétlen kell külön mosószer.

3 hónaposos

2012. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én használtam Dreft baby-t, Ariel gélkapszulát.. Most pedig Ariel mosópor van. Öblítőből Coccolino sensitive vagy Silan sensitive vagy Giraffe baby balsam.
2012. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sumergo ***** válasza:
Ariel gél, és Silan sensitive öblítő. Semmi baja a bőrének. A gyerekorvos is ezeket ajánlotta. Kézi mosáshoz Dreft baby-t használok ( még meg sem született megvettem, hátha nem bírta volna a bőre az Arielt, akkor ezt használtam volna), ezzel sincs gond. De ez nem jelenti azt, hogy a te babád bőre is bírni fogja, de reméljük neki sem lesz kényes a bőre!! :-)
2012. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy eleinte mosógélt használj, ne mosóport, és mondjuk sensitive öblítőt - mi is Ariel mosógélt, és silan, vagy lenor sensitive-t használunk.
2012. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persil Sensitive gél, és Persli, vagy Lenor Sensitív öblítő

Lekopogom...kopp kopp soha semmi kiütés vagy bármi...

2012. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az Én babám ekcémás. Mi mosószódát használunk, mert az biztosan nem allergizál. Öblítőnek meg ecetet és teafaolajat. Tudom ezek nem a szokásos reklámozott mosószerek, de tutira nem allergizálnak.

A silan sensitive mosószertől meg Én lettem kiütéses. :(

2012. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első pillanattól Ariel mosópor és a coccolino sensitive. Szeretjük mindkettőt.
2012. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Folyékony Ariel vagy Tide. Pl. az avas olaj szagot a fürdőlepedőből csak a Tide hozta ki!!

Silan sensitive öblítő.

2012. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persil sensitive folyékony mosószer+ Silan sensitive öblítő
2012. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!