Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hypoallergén mosószer...

Milyen hypoallergén mosószer vált be nektek, amivel újszülött kortól moshatnám a baba ruháit? És hol, mennyiért lehet venni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a Dreftet használom,van kimondottan babáknak való.És hozzá a Silan sensitivet (fehér).A mosószer 1000 Ft körül van az öblítő 700 Ft körül.:-)

2009. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is használtam Lenor sensitivet, jó kiütéses lett tőle a babám :( Pedig olyan jó illata van :(

Öblítőt egyáltalán nem tudunk használni sajnos.

Most Amway babamosóport használok, de ezt ajándékba kaptam, nagyon szeretem, de nem fogok tudni belőle venni, ha ez elfogy, mert nagyon drága.

Ha elfogy, ki fogom próbálni a Dreft vagy a Gabi babamosóport.

2009. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dreft, öblítőből Coccolino. Jó páros! :)
2009. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a gyors válaszokat, akkor Dreft-et veszek, ez úgy látszik mindenkinek bevált. Az öblítőt egy darabig akkor kerülni fogom.

További boldog babázást Mindenkinek!

2009. aug. 3. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a BIP sensitivet használom, ennek is jó illata van, de öblítőt a babának nem!
2009. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!