Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám ínyén, alul egyre...

Babám ínyén, alul egyre szélesebb a két fehér csík. Mikorra várhatom a fogak kibújását? 6,5 hós

Figyelt kérdés
a két csík már 3 hónapja ott van,de most sokkal szélesebb és hullámosabb,mint eddig! nyála is jobban folyik!
2009. jún. 12. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is hullámosabb már vagy 3 hónapja. Összességében 4 hónapja van megdagadva a fogínye, szenved is rendesen, de a fogak még sehol. :-( Türelem, jönni fognak. Nem lehet megjósolni, hogy mikor.
2009. jún. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő is szenved, minden reggel lesem, van e már fog...de sehol semmi. csak nyűglődik, nem alszik..stb.
2009. jún. 12. 08:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Fehér a csík? Nálunk csík után pár nap volt csak.Előtte duzzadt volt hónapokig-akkor szenvedett.
2009. jún. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor már látszott a fehér csík, nekünk is csak 2-3 nap volt a kibújásig az alsó fogaknál. Felsőnél 2 hét...
2009. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én ezt nem értem. doki is hiteget,pár nap és kint lesznek a fogak....de akkor miért nem látjuk még?
2009. jún. 12. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a kérdezőhöz. Nekem is két és fél hónapja mondja az orvos, hogy már csak pár nap és kint lesz. Bár most már azt is mondta, hogy valószínűleg több foga jön egyszerre. :-( Első voltam...
2009. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem van egy olyan érzésem, sosem jönnek ki:(
2009. jún. 12. 10:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mi sem ússzuk meg a fogacskákat. A védőnő szerint 1 éves korig kell kibújjanak az első fogak. Mondjuk addig lehet, hogy felugrom a falvédőre, mert nagyon nyűgös a kisfiam. Most már ott tartunk, hogy az alvás sem nagyon megy.
2009. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon de nagyon fehér az ínye és dagi. nem, hogy aludni nem akar,de enni sem és inni sem. ma viszem méretni, kíváncsi vagyok fogyott e.......?
2009. jún. 16. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!