Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hós kislányom elkapott...

20 hós kislányom elkapott valami vírusfertőzést! A gyógyszer, immunerősítő ill. Cebion mellé ajánlotta a gyermekorvosunk a kálciumot is, hogy adhatok neki, de azt nem beszéltük meg hogy meddig?

Figyelt kérdés

Nagyon beteg volt szegénykém, elég sokáig, ráadásul egy jó kis szájfertőzést is kapott közben, így kiváltottam neki a Ca-Kid forte -t is, kb 1 hete kapja!

Köszönöm szépen előre is a válaszokat! :):):)


2012. márc. 17. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
az én kisfiamnak köhögésre ajánlotta a Calcimuscot reggel meg este fél-fél fiolával.
2012. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meddig??
2012. márc. 17. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is calcimuscot adtam neki. Ebben 10 fiola van, reggel egy felet ajánlott, meg este egy felet. Azaz 10 napig. Ha látod, hogy jobban van, akkor már nem muszáj adni. De baja nem lesz tőle.
2012. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :)
2012. márc. 17. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!