Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Peteerest elösegitö gyogyszer?...

Peteerest elösegitö gyogyszer? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. márc. 13. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg E vit.ba gazdag etrend!!!Salatak, magvak, magvak, magvak! Ezenkivul meg szedtem a Ciklus1 es Ciklus2 tablettat.
2012. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,de én a hormonális gyógyszerre értettem a kérdést. nemsokára szednem kell hogy legyen peteeresem,de semmit nem tudok róla,a nevet sem. érdekelne hogyan működik...
2012. márc. 13. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
A Closty-t olvasom itt nagyon gyakran, hogy azt írják fel ilyen esetekre. Remélem, nem tévedek.
2012. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg kérdést találsz erről itt a GYK n és a neten is.A leggyakoribb tabletta amit adni szoktak a Clostylbegit.Ez a gyógyszer maga nem hormon,ha jól emlékszem,hanem stimulálja az agyalapi mirigyet,ami így több olyan hormont termel,ami elősegíti a peteérést.Vkinek használ,vkinek nem.Nekem pl. nem csinált semmit,én masszívan PCOS-es vagyok.Több ilyen kúra után végül is Puregon injekciót(ez szintén peteérést elősegítő gyógyszer,csak durvább mint a Closty) kaptam,amitől terhes is lettem,2.5 éves ikreim vannak.

Ezeknél a gyógyszereknél figyelni kell h túl ne stimulálódj,mert ritkán ugyan,de képződhet ciszta is,ami veszélyes lehet a petefészkeidre nézve.Folyamatosan követnie kell az orvosnak UH. val a fejleményeket,olyan dokihoz ne menj,aki ez nem teszi meg.Fennáll az ikerterhesség lehetősége is,akár többes terhesség is.Ezen kívül elvékonyodhat a méhnykh. a Clostytól,ami miatt ugyan megfogan a baba,de el is mehet,mivel nem tud megtapadni rendesen odabent(én is jártam így).Nem riogatásból írom ezeket,csak jó ha tudsz róla.

Sok sikert!

2012. márc. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitseget es a jo kivansagot is:)nagyon vagyom mar babara es az sem lenne baj ha 2jönne egyszerre.fiatal vagyok meg es az orvosnak fogalma sincsen rola mi lehet a bajom.egeszseges vagyok csak peteeresem nincsen.de remelem a gyogyszeres kezeles segiteni fog.örülök,hogy neked sikerült!
2012. márc. 14. 08:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Ha nincsen peteérésed,vszínű te is PCOS-es vagy.Olvass utána,érdemes.
2012. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is szedtem a clostylbegytet,valószínű majd 2 naponta kell uh-ra menned,hogy nézzék hogy alakul a peteérésed.

Ezt a gyógyszert általában a mensi után 5 napig kell szedni,a dokid határozza meg mennyivel kezditek.

Én Pcos-es vagyok,nekem egyszer lett csak peteérésem tőle,de akkor nem fogant meg a baba.Rá kb:1,5 évre az esküvőnk előtt spontán teherbe estem és most egy 7 hetes kisfiú boldog anyukája vagyok!A lényeg az,hogy fel a fejjel és ne ess kétségbe!

2012. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!