Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » II. osztályú pelenkát vesz...

II. osztályú pelenkát vesz valaki a babájának? Érdemes megvenni? Sok helyen látom őket a neten elég jó áron!

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Én néha vettem,amikor már a kisfiam nagyobb volt. Nappalra jó volt, pisit/kakit bent tartotta. Éjjelre nem mertem kipróbálni, meg ha nagyon sok volt benne már a pisi, akkor nagyon csomós lett, de nem folyt ki. Annyi bajuk volt, hogy esetleg a minta félre volt csúszva, vagy hiányzott egy párról a ragasztó fül. /De azon segít a széles ragtapasz:-) /
2012. márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én szinte csak olyat használok a kisfiamnak,most 18 hós bugyipelenkát veszünk neki II.oszt.38 ft db-ja,és I osztályút éjszakára vagy ha utazunk valahová,az 55 ft,de nagyon jó,soha nem folyt még ki belőle semmi.Érdemes lenne körülnézni van-e közeledben pelenkabolt,ott is szoktak ilyet árulni,azt meg is tudod nézni,és postaköltség sincs.De szerintem amúgy is megéri,csak akkor egy kicsivel többet érdemes venni egyszerre.
2012. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

azt hiszem a DADA pelenka is II. osztályúnak számít, de nekünk bejött....

17 hónapos a fiam, 36 ft-ért veszem.Semmi bajunk vele, ráadásul bilizünk, nyáron nem is akarok ráadni, szóval ez teljesen megfelel.

itt vettem: www.pelenka.com

2012. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is DADA-t használunk, nagyon jó!
2012. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.Sajnos a közelünkben nincsen pelenka nagyker ezért csak postán tudnék venni.Postaköltség miatt lemondtam róla.:(
2012. márc. 20. 13:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Szió,

nem kell lemondanod pl a bebish vagy a pine pelenkákról,

mert 3 db rendelésénél ingyen van a szállítás.

A babapatikában van most 25%-os kupon, amit szintén be tudsz váltani pelusra.

Ha kéred, akkor kaphatsz ingyen mintát is, amiből meglátod beválik-e.

Mi Lilikénél újszülött kora óta bebish pelenkát használunk nappalra, éjjelre pedig PINE-t.

Teljesen rendben van.

A bebish 2490-től indul, a PINE pedig egységesen 3490!


:)

2012. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szió,simán!

Én mindig kérek mintát - ha csak lehet, pl a mindennőnek oldalon lehet. ÍGY teszteltem le a bebish és később A pine pelenkákat is.

Azt jó tudni, h a multik nem ugyanazt a minőséget adják itthon a vezető pelenka márkákból,mint amit külföldön lehet kapni..én emiatt is kerestem és váltottam. :)

2012. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!

Én Veszprémi vagyok,nem tudom mennyire érné meg ide elhozatni a pelust.Kérek akkor én is mintát mielőtt többet rendelnék.Bár úgy néztem ezeknek a pelusoknak nem gumis a derekuk vagy a tépőzáruk.Én kicsit jobban szeretem azokat amelyeknek az.:)

2012. márc. 27. 07:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Szió.

ha 3 csoamg pelust kérsz, akkor ingyenes a kiszállítás.

De levélben kaptam anno én is 3-3 db mintát, amit kiküldtek ingyen.

Nekem azért tetszik a bebish és a pine pelenka is,h nem gumis a dereka, mert így nem szorítja a gyereket, nincs folyamatos nyomás alatt a kis teste, keringése.

Elsőre nekem is fura volt, de megszoktam, és ugyanolyan már mint a többi.

A tépőcsík meg nagy meglepetés volt,mert többször ki-be tudom ragasztani, és sokadjára is ugyanolyan jól tart.

Érdekel, mi lesz a tapasztalatod:)

2012. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igen, így van.

Én is 3 db-ot szoktam venni, feladom kb d.u. 1-ig a megrendelést, és másnap mér hozzák is a csomagot.

Szeretem őket, mert mindig küldenek valami kis krémet, ezt azt, amit ki lehet próbálni.

2012. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!