Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telnek a mindennapok 2...

Hogy telnek a mindennapok 2 kisgyerekkel most, hogy jó idő van? Séta, játszótér? Hogy osztjátok be az időt?

Figyelt kérdés
Kisfaim 2 éves,ő egész nap kinn lenne és menne játszóterezni. a második kissebb fiam 4 hónapos. Vele meg még jó lenne többet otthon. Ti hogy csináljátok?
2012. márc. 19. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Délelőtt és délután is kimegyünk.Délután egy kicsit többet mert délelőtt végzem el a legtöbb házimunkát.nálunk is van olyan hogy az egyik még maradna kint ,de nem hagyom rá mert bakkor borul minden.
2012. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk 22 hó a különbség, de már nagyobbak, 3,5 és másfél évesek.

Mikor a kicsi még picur volt, akkor kb így volt a napunk:

ébredés 7 körül, kicsi visszaaludt 9 felé, ezt az erkélyen tette, kb egy órát, ilyenkor a nagy tv-zett, én főztem. Legközelebb délben aludt egy-másfél órát, ilyenkor a nagy is aludt, ez volt (és most is az) az én privát időm, net, ebéd, lazulás. Délután még aludt a kicsi kb. fél 4-től egy órát, ilyenkor mentünk játszóra, a kicsi aludt a babakocsiban, a naggyal meg játszottam.

Általában két napra főztem, így amikor nem kellett főznöm, akkor a délelőtti alvás alatt is lementünk, bolta, postára, játszóra, mikor hova.

2012. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!