Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mennyi idős korától...

Anyukák! Mennyi idős korától kezdtétek el játszótérre hordani a gyerekeiteket?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
én akkor mikor már ült és mikor már nem vett a szájába mindent
2012. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Már kisbaba korában is elvittem a babakocsiba,csak még nem játszott :)
2012. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és játszóházba szoktatok járni??Még csak 6 hónapos a lányom de érdekelne.
2012. febr. 24. 14:27
 4/9 anonim ***** válasza:

8-10 hósan voltunk párszor bébihintázni, utána jött a hosszú tél, majd 15-16 hósan már motorozni, homokozni, stb.

Második gyerekem meg már jött újszülött korától. Az első fél évet szerencsére végigaludta (mindig alvásidőben mentünk játszótérre, ő a babakocsiban aludt). Utána sokat hintázott, meg üldögélt a homokban, fűben.

2012. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szintén mikor már ült ügyesen. Szerencsére sosem volt egy "könyökig a szájban", illetve "mindent megkóstolok" gyerek!

Nagyon élvezte, hogy lapátolhatott, nyúlkálhatott a homokban. MIkor indultunk haza akkor jött a fekete leves, azt az ordítást nem kívánom senkinek, annyira tetszett neki, hogy nem akart kijönni belőle. Mire hazaértünk már fuldoklott, hüppögött a sok sírástól szegénykém! Azóta is 1 órába telik mire eltudunk indulni a játszóról! :D

2012. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5/5-ös vagyok


Játszóházba december óta járunk, találtunk egy nagyon jót (olcsó, szuperek a játékok, mindenki kedves)!!! Hol laksz akkor még ajánlani is tudnánk helyeket! :D

2012. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
úgy tudom, h már vannak olyan játszóházak, ahova már egészen piciket is lehet vinni...oda mondjuk még nem vinném, mert ott "randalíroznak" a gyerekek:) egy játszótér másabb azért...
2012. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

unokatesót vittük játszótérre, így nagyon korán.. 3-4 hónapos korától, amikor tavasz volt. 6 hónaposan már hintázott ő is (akkor már felült), 8 hónaposan már homokozott, de 15-16 hónapos korától már őt vittem a játszótérre.

10 hónapos korától jártunk játszóházba (azon és a következő télen) és játszó bölcsibe

2012. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

5/5

Leányfalun lakunk:S:S nem tudok erre egy játszóteret se igazából:S De biztos van gondolom...:D

2012. febr. 24. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!