Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen popsikrémet használtok?

Ti milyen popsikrémet használtok?

Figyelt kérdés
Általánosságban, pelenka alá, mikor pelust cseréltek a picinél. (Nem mikor pirosodik, hanem alap bőrápolásra) Gyógyszertárit? Úgy tudom, hogy abból is van többfajta (Unguentum infantum, Unguentum neonatrium, vaniliás popsikenőcs--> nem tudom ezek ugyanazok másnéven v teljesen mások..?) vagy esetleg más egyéb multisat? (Johnsons, Bephanten..stb)Melyik vált be?

2012. márc. 19. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én a gyógyszertárit használtam kb. 15hónapig. Nem tudom mi volt a pontos neve. Szerencsére nem érzékeny bőrü a lányom így jó volt. Azóta meg Sudocremet használok,mert csak akkor kenem be ha úgy látom,hogy pirosabb,meg persze éjszakára. Hagy szellőzzön a bőre. Most 19hós a lányom.
2012. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 kíváncsicska ***** válasza:
Én csak a Sudocrem-et használom.Esetleg ha megyünk valahova a baba táskájában Johnson termékminta van akkor azt használom.Mindekettővel meg vagyok elégedve.
2012. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Csak Sudocremet, a gyógyszertáritól már a kórházból lángoló popsival hoztam haza a kisfiamat. A PICen volt, annyira nem foglalkoztak a peluscserével, én meg csak megadott időben lehettem vele, így nem nagyon tudtam "felügyelni" a dolgokat.

Szóval azóta is Sudocrem. 1-2-szer előfordult, hogy elfogyott és ha más krémet használtunk, már két alkalom után pirosodott a popsija. Nekünk nem jött be a Neogranormon és a Johnsons sem. Utóbbit ajándékba kaptuk, de végül anyukám kente el a kezére. :)

2012. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Sudocrem, gabi, ha gond van csak a neugranormon hozza helyre.
2012. márc. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nappal gyógyszertárit (boraxosat), estére Sudo-t, mert nem cserélünk éjjel pelust!
2012. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Csak Sudocremet mert hihetetlen takarékos. 1 nagy doboz fél évig is elég, és szeretem az illatát is. Igaz nem minden peluscserénél kenem a popsit, 2-3x elég egy nap. (Kaki után, fürdés után...)
2012. márc. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A felsorolt gyógyszertári krémek teljesen mások.Van bóraxos krém,van a vaníliás,meg van egy átlátszó glicerin szerű,más az összetételük,és más a nevük.Mindegyik nagyon jó.Ha piros a gyerek popsija,nekünk csak a bóraxos vált be.Egyébként én is Sudoval kenem,kaki után csak,szeretem,mert fertőtlenít.Pici korukban használtunk Johnsonst,Babylove-ot,Niveát,ezek is nagyon jók voltak,de csak általános ápolásra.Finom illatuk van,jó fedőréteget képeznek.
2012. márc. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sudocrem. Ahol elek, ez a legolcsobb es meg jo is.
2012. márc. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 sumergo ***** válasza:
Bübchen, vagy Neogranormon. Kétféle pelust használunk (kaptunk egy olcsóbbat is ajándékba), az olcsóbbhoz, és éjszakára a Neogranormont, amúgy meg a másikat. Nekünk a Sudo nem jött be egyáltalán, totál piros volt tőle kislányom popsija, ki is dobtam a kapott mintákat. A gyógyszertárit csak addig használtam, amíg el nem fogyott az első, amit kiváltottunk. Azzal sem volt gond, de valahogy olyan sűrű, ragadós volt, amiket használunk nem olyanok.
2012. márc. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
most épp gyógyszertárit mert a kezembe nyomta a receptet a védőnő,gondoltam akkor már kiváltom, egyébként mindig sudocreamet, egy nagy tégely fél évig elég és én minden pelenkázásnál kenem, 13hós.
2012. márc. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!