Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig használtok a kicsi...

Meddig használtok a kicsi hátsójára popsikrémet? Pelenka elhagyása után is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én egy éves korig minden pelenkázáskor. Azóta csakis este, fürdés után.. nappal már egyáltalán nem. :) Most másfél éves, gyönyörű az "alváza" :)
2010. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pelenkásnak is csak akkor használtam, ha kezdett pirosodni. És utána is, ha esetleg pirosabbnak látszott. Amikor már önállóan járnak wc-re (főleg a lányok) nem mindig tudják rendesen megtörölni maguknak, és előfordul, hogy piros lesz.
2010. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves kora után már csak kaki után használtuk,most 16 hónapos,és mivel itt a jó idő,igyekszünk pelus nélkül lenni,már csak akkor kerül elő a popsi krém ha pirul a popója.
2010. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kb. 1 éves koráig naponta 1x, fürdés után használtam, meg ha szükségesnek láttam, mert kicsit pirosabb volt a popsija. Most 20 hónapos és 1 éves kora óta egyáltalán nem kell a krém... így is gyönyörű a bőre! a pelenka elhagyása után a nagyoknak soha nem használtam...
2010. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még minden pelenkázás után bekenem neki. Lehet, hogy nem kéne?
2010. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már nagyon régóta nem kenem, csak ha esetleg piros, de az talán egyszer volt. 16 hónapos a kisfiam. Eleinte vékonyan kentem heti 2-3-szor, fürdetés után, de feleslegesnek tartottam, és elhagytam.
2010. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kb. 1 éves koráig rendszeresen, utána már csakis akkor, ha piros volt a puncija vagy a popsija. De szerencsére ez nagyon ritka. 2 éves kislány anyukája.
2010. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!