Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejpépes dobozon lévő...

Alaszka kérdése:

A tejpépes dobozon lévő szavatossági időt szigorúan be kell tartani? 3 hét van ráírva felbontás után, baj ha esetleg 4-5 hét után is adom neki? Keveset eszik még belőle, és nem fogy el 3 hét alatt, csak a fele. Dobjam ki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja,ha megfelelően tárolod,de azért figyelj oda a picire,nehogy baja legyen,bár én nem hiszem!
2012. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi alapján írják rá a szavatossági időt. Én nem adtam a picinek, biztos ami biztos alapon. Nem került a kukába sem, megette apa. (a kívánós nagy gyerek).
2012. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
éna nyomtatott szavatossági időt betartom, a felbontástól számítottal nem foglalkozom ilyen poroknál.
2012. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add neki.Direkt azért írják rá,hogy gyorsan elfogyjon és vegyed a következőt.Marketing!
2012. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TomMunk válasza:
Szerintem nyugodtan lehet neki adni. Igen marketing, ahogy már leírták, de 1000 évvel ezelött sem csak antibakteriális szobákban tartott csecsemők voltak, és durvább dolgokat is adtak nekik. És lám: még élünk. Persze akkoriban több volt a halálozás is, de nem hiszem, hogy a 4 hetes tejpéptől kéne a legjobban tartani. Ha jó, száraz helyen tartod, akkor tovább is eláll. Ha meg valami baja lesz a kicsinek, az egy kisebb gyomorrontásnál nem lehet nagyobb, meg esetleg kicsit bacis lesz (de a bőrünkön, és ahová nyúl, akárhol több a baci), de az kell az egészséges fejlődéshez.
2012. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!