Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laevolac szirupot meddig...

Laevolac szirupot meddig lehet használni felbontás után?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy minden szirupot, krémet addig fel lehet használni, ameddig a színén, szagán, állagán nem látsz változást! Azt mondta, hogy a szavatossági időt a gyógyszerkönyvben meghatározott időben kell feltüntetni, de ezek az anyagok rendszerint nem mennek tönkre annyi idő alatt ami rá van írva! Én mindig így csinálom, és soha semmi baj nem volt! Volt olyan, hogy beteg volt a lányom, és vitamin szirupot kellett adnom Neki, és azt volt ráírva, hogy felbontás után 6 hétig tartható el. De mivel nagy kiszerelés volt, nem fogyott el mind, de még a fele se! Rá 7-8 hónapra megint kellett szedni, és ekkor kérdeztem meg a védőnőt, hogy valójában meddig jók ezek a cuccok? Mert ahhoz drágák, hogy 3/4 üveggel mindig kidobd!
2012. febr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom 3 hónapig. Legalábbis ezt olvastam a betegtájékoztatón.
2012. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ameddig a dátum érvényes.

Tömény cukor, nem romlik meg.

Én egy év után is használtam, semmi változást nem észleltem rajta. (Korábban, magamnak, később gyerekeimnek)

2012. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!