Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kislányomnak...

10 hónapos kislányomnak antibiotikumot írtak fel, de amikor nagy nehézségek árán beadtam, ki is hányta. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
valaki járt már így? esetleg kajába keverve elfogadta?
2012. márc. 22. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Én rögtön utána adtam olyan kaját amit szeret, és jóízű. (Nálunk ez a danonino)


Halottam már olyat aki lekvárba vagy joghurta keverte. Vagy nutellába. Ilyenkor nem számít hogy nem egészséges, csak hogy bemenjen a gyógyszer.

2012. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is kedvenc kajába kevertem, az egyik szélébe csorgattam. Egy kanál gyógyszeres, egy kanál normál kaja. Tejpépbe, főzelékbe tettem, csak így ment le.
2012. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megpróbálom én is valamibe belekeverni,csak pont a torkával van a gond-így nem is igazán akar enni. amúgy tejtermékbe nem szabad keverni az anitibiotikumot (legakább is nekekm ezt modták a gyógyszertárba)
2012. márc. 22. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapba is hányós baba, vagy csak az antibiotikumot hányta ki? Igaz az én fiam már nagyobb volt, de neki is volt egy antibiotikum amit kihányt. utána már meg se próbálta bevenni, meglátta és visított. Szóltam az orvosnak és írt másikat. Rá is írta a kartonjára, hogy azt a fajtát nem bírja a fiam.
2012. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak a gyógyszer miatt hányt..
2012. márc. 22. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor én mindenképpen szólnék az orvosnak.
2012. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az az igazság,hogy nincs olyan szájon át beadandó gyógyszer,amit simán lenyelne! de most a banánt összetörtem neki és azzal együtt sikerült beletukmálnom. nem volt egyszerű mert elég keseű ez az antibiotikum,de most megmaradt benne. az a szerencse hogy csak napi 1szer kell adni. köszi a válaszokat mindenkinek!
2012. márc. 22. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!