Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislányomnak az...

9 hónapos kislányomnak az orvos antibiotikumot írt fel, de alig tudom vele megetetni. Milyen praktikákat tudtok?

Figyelt kérdés

Már próbáltam magában a gyógyszert kanálra téve, úgy egyáltalán nem fogadja el. Próbáltam fecskendővel, de vissza jött neki, kajába keverve úgy ahogy megette. Remélem így is hatásos. De ha van jobb ötlet szívesen venném.

Teával sem issza meg!


2009. febr. 20. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, ha a kajába megesz attól még hatni fog, akik nem eszik meg sehogy injekcióban szokták kapni, ez esetben szólni kell a dokinak hogy sehogy nem megy,

jó lesz a kajában is ne izgulj

2009. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a kajába keverve megeszi az jó. Bár ezeknek az antibiotikumoknak már jó ízük van. Csak egye meg az összes kaját. Én a panadolos adagolóval adom be neki szép lassan szinte cseppenként. Közben mesét néz amit szeret.
2009. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kis kupakba öntöm, olyanba ami pl a vitaminokhoz van, vagy akár üdítős kupakba is öntheted, lefekteted a karodra és a szájába öntöd. Utána még 15-20 másodpercig ne ültesd fel, és akkor nem tudja kiköpni. Én a vitamint is így adom be neki (multikidet kap, mert rossz evő és így kevés vitamint tudok bevinni a szervezetébe)
2009. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én fecskendöbe szivom és lassan ketszere, haromszor menyiségtöl fügöen fecskendezen a szájába amit szorosan csukva tart de igy nem fojik ki és lenyeli.
2009. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek!!!!
2009. febr. 20. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!