Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen itatópoharat ajánlanáto...

Milyen itatópoharat ajánlanátok nem csak nappali ivászatra hanem a tejhez is?

Figyelt kérdés
Nappal már poharazik, de a tejet még cumisüvegből issza. Rá akarom szoktatni itatópohárra.
2012. márc. 22. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert az "imádott" aventből folyik!
2012. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk NUK van. Nagyon bejött. De nézd meg jól, és ne spórolj rajta. Horror áruk van egyébként. Az olcsóbbak nem biztos, hogy jók. Barátnőm vett már 2 olcsóbbat is, mind kettő a kukában landolt. Egyik 1000 Ft-os volt, a másik 1500.

Nem volt sima az ivó része. A NUK szilikon végű.

Én nem biztos, hogy váltanék üvegről, ha nappal már megy a pohár.

2012. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért akarod itatóra szoktatni? Szerintem még rosszabb, mint a cumisüveg. Mármint a tejnek. Az itatókban rendszerint van olyan apró kis rész, amit normálisan nem lehet kimosni. A cumisüveget sokkal könnyebb.

Én a helyedben inkább a pohárra szoktatnám. Vagy simán, vagy szívószállal (nálunk ez vált be).

2012. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tejhez én sem javaslom az itatópoharat, mert tényleg nehezebb tisztítani bizonyos "zugokat" benne. Amikor az itatópohárra váltunk a cumisüveg után, akkor már legtöbben rég nem sterilizálunk, ezért is mondom, hogy veszélyesebb tejet abból adni, ha nem sikerül minden alkalommal alaposan elmosni.

A nagylányom 2 éves koráig cumisüvegből itta a tejet reggel még az ágyikójában, este pedig szintén. Senkit nem zavart. Aztán pikk-pakk váltottunk szívószálra és bögrére, nagyon tetszett neki. Most 12 éves, senki meg nem kérdezi, meddig itta a tejet, kakaót cumisüvegből, nincs is jelentősége.:) A most 14 hós fiamnál is így fogom csinálni, hacsak a fiatalúr ki nem talál valami újat, mondjuk, hogy holnaptól elutasítja az imádott cumisüvegét. Egyébként napközben a vizet egyedül issza már ő is csőrös itatóból, szóval minden rendben!:)

2012. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!