Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen itatópoharat használtok...

Milyen itatópoharat használtok, miből tud inni rendesen a baba, ami nem is csöpög és fogantyúja is van?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már több félét, egyik rosszabb mint a másik (Avent varázsitató, Mam, stb.) Nem akarok megint egy olyat venni ami nem válik be és dobhatom ki...
2012. febr. 20. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Nuby-t vettem, szépen megtanult belőle inni. Egyébként ne vegyél több félét, használd ami van. Meg kell tanulniuk belőle inni. Az én fiamnak 2 hónapba telt, mire tudta mire való. Csöpögni az avent nem csöpög, csak ha kiveszed belőle a szelepet. De akkor a másik is csöpög.
2012. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hú mi most kaptunk egy noname auchanost. Annyira nem csöpög, hogy ki se tudom nyitni, viaskodok vele(persze ki lehet nyitni, csak tényleg passzentos)... A bébik szeretik.

1éves és 2,5éves használja

2012. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk avent varázsitatónk van,abból iszik 6 hónapos kora óta.Nálunk bevált.
2012. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sem vált be az Avent, a Tomme Tepee viszont igen! Szerintem nagyon jó, könnyű tisztítani, könnyen iszik belőle a lányom, cseppmentes!
2012. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk tupperes van, egyáltalán nem csöpög, pedig a fiam nyúzza rendesen, a földhöz vágja, stb, és könnyen is iszik belőle. Szeretjük.
2012. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!