Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes lányomnak annyira...

10 hetes lányomnak annyira csúnya a popsija. Annyira kivan csapódva és terjed. Melyik krém hatásos rá?

Figyelt kérdés
Bepantent használo k rá de semmit nem mulaszt.
2009. jún. 13. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

na az nem is fogsz elmulasztani semmit....

a Sudocrem a legjobb. nálunk 1x volt piros és kicsit olyan mintha pattanásos lenne, jól bekentem vel és másnapra semmi és azóta sem. 13 hónapos a kisfiam...

2009. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, a 16 kerületben a (Árpád Patika asszem )Timúr úton van egy patika, ott kevernek babakrémet, az ő specialitásuk, recept nélkül 1600-1800 forint, nagy tégely, és Isteni! Ahhoz hasonlót sem kaptam még sehol.
2009. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Canesten kenőcs,vagy neogranormon,nálunk ezek váltak be,amikor ilyen tünetek voltak.Néha még plussz a kenőcsre hintőport is szórtam.
2009. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a Sudocrem bevált.
2009. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Sudocrem.Csodákra képes,vastagon kend be,nálunk már két kenés után javult a helyzet.Kicsit drága ugyan(1999 Ft Rossman), de tényleg nagyon jó.
2009. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden gyereknél más jön be. Nekünk jó volt a Bepanthen. De először is meg kéne az okot találni, hogy mi csípi ki a fenekét. Tápszeres? Anyatejes babának elvileg nem lehet piros a feneke. Beteg? Vagy adtál neki valami teát?

A krémen kívül azt szokták még javasolni, hogy min. 3 óránként tedd tisztába, ne használj illatosított törlőkendőt. Inkább vizes vattával töröld át a fenekét, majd töröld szárazra, úgy kend be.

2009. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Anyatejes a lányom azonkívül mást nem kap.köszönöm a válaszokat.Remélem majd segít sudokan krém.megpróbáljuk aztán majd lesz valami.
2009. jún. 13. 16:08
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy volt egy kis szájpenészünk és úgy tudom,hogy edtől is kicsapódik a popó.
2009. jún. 13. 16:11
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen ilyenkor a szájpenésztől is kicsapódik,főleg ha komoly volt,mert a bélcsatornán a gomba átjut,erre viszont a Canesten jó.Mi vegyesen használtuk,vékony réteg Canesten,kis neogranormonnal.
2009. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a patikákban kikevert boraxos kenőcs vált be, egy-két nap alatt rendbe teszi a popsit.
2009. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!