Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem nagyon csúnya pattanásos...

Nekem nagyon csúnya pattanásos a bőröm, és szeretném feliratni a Roaccutant-ot. Ez a gyógyszer a mélyebb hegeket, mitesszereket is eltünteti? És úgyis hatásos a kúra, ha mellette (amig vállalható szintre javul a bőröm) sminkelem magam?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, erről a gyógyszerről nincs tapasztalatom, de én Zinerytet használok, az is nagyon jó, kb. napután tűntek el a pattanásaim, és most már alig van 1-2 (előtte naon sok volt és szégyelltem festetlenül lenni még otthon is a 4 fal között, most pedig már nem is használok semmi sminket, mert nincs rá szükségem ) tehát én ezt javaslom, ha a R. nem jönne be.
2010. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltál már bőrgyógyásznál? Mert nem ezzel a méreggel kell kezdeni ezt max akkor, ha az orvos szerint segít és végső esetben, mert nagyon gyilkos, pocsék, amíg használod, és lehet, hogy a májad közben feladja a harcot pl. Sminkelni elvileg lehet, de csakis nagyon drága, minőségi termékkekkel, nekem mindenre a Vichyt mondta, mert gondolom ők fizettek neki ezért, van aki a la roche posey-t, de az ilyen DM-es vackok mindegyik szerint pocsékak és többet ártanak, mint használnak, sőt, gyakran a probléma forrásai.
2010. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak addig lesz szép ettől a bőröd amíg szeded. Mikor abbahagyod szépen visszafog jönni, mivel ez egy antibiotikum =gomba és baktériumölő. Ez a belső problémát nem szünteti meg, csak tüneti kezelést nyújt. Ha hormonális vagy pajzsmirigy eredetű a problémád és még ehhez járul egy kedvezőtlen bőrtípus akkor nem fog segíteni. Megértem hogy jól akarsz kinézni és azt is hogy zavar, de a gyógyszert csak a legvégsőesetben javaslom. SZanaszét veri az ember szervezetét, máját, gyomrát, és sajnos sok olyan esetet is ismerünk, ahol a paciensnek a szedése után jelentősen több és csúnyább elváltozások jelentek meg az arcbőrén. Nagyobb göbös pattanások. Kúraszinten szedhető, de sokáig nem. Valójában ez egy elavult gyógyszer, inkább külső kezelést javasolnék neked, az összetevők ugyanazok mint a gyógyszeré, gyereket vállalni nem szabad, de legalább nem veri szét a szervezeted. Ez egy gél amit kívülről alkalmazhatsz, ilyet kérj: [link] , sok jóvélemény van róla. Nem vágja tönkre a szervezeted. Bélflórád.
2010. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Voltam már bőrgyógyásznál,mindig Zyneritet kaptam,de sajnos nem használt...Utána Dalacin T oldatot használtam...semmi hatás...Aztán feladtam..:S Minőségi kozmetikumokkal próbálkozom..de a helyzet egyre rosszabb...Az ISOTREX gél viszont nagyon szimpatikus..De félek nekem az már nem elég...de a Roaccutant-ról inkább lemondok...nem éri meg...

Holnap elmegyek a bőrgyógyászomhoz..azt nem tudom hogy magyarázom el neki miért van a kilós vakolat az arcomon..de túl kell esnem rajta..Azt hiszem nem lesz túl megértő....:S :S

2010. dec. 14. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!