Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak szerintetek?...

Mit csináljak szerintetek? Eltörhetett az ujja?

Figyelt kérdés

Másfél éves a babám, szálltunk be a liftbe és becsukódott a külső ajtó. Nem vettem észre, hogy kint maradt az ujjacskája :(

Bedagadt belül és ott lila is. A külső részen már lement a duzzanat. Nem mozgattam neki. Nagyon sírt, most cicin elaludt. Jegeljük közben.


2012. márc. 24. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
vidd el az ügyeltre, hagyj nézze meg valaki.
2012. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp nézesd meg!!!
2012. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*-j
2012. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nézesd meg, de bátorításként írom, hogy az ujjvégek főleg a gyerekeknél szerencsére nagyon nehezen tudnak eltörni. Egy ismerősnél a gyerek ujja végére lett rácsapva az autó ajtaja, olyan volt utána, mint a rajzfilmeknél a figurák ujja, de szerencsére nem törött el. persze baromira fájt.

Ja és ne ostorozd magad, mert ilyen balesetek bármikor a legnagyobb odafigyelés mellett is megtörténhetnek.

Majd írd meg, hogy mi volt.

2012. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy "csak" zúzódás, mert nyugodtan alszik. Persze előfordulnak, de ez most az én figyelmetlenségem miatt történt :(
2012. márc. 24. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Ne ostorozd magad, sokszor ezer szem kevés egy ilyen pici örökmozgónál... Jobbulást.
2012. márc. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha felkelt vidd ügyeletre,estére csúnyább lesz a duzzanat,legalább orvos lássa!
2012. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mostanra már lejjebb ment a duzzanat, fog is az ujjacskáival, vígan játszik :) Alul már zöldül.

Ha rosszabb lesz, akkor meg mindenképp megyünk az orvoshoz.

Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 24. 14:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy "kényelmesebb" akkor menni, ha konkrétan látod, hogy baj van, mert elég macerás orvoshoz menni egy pici gyerekkel, várakozni, nyűgös is lehet, ha piszkálja a doki, még sír is, szóval a szülőnek is megterhelő. De szerintem mindenképpen vidd el, hogyha fölébredt, tényleg lássa orvos, hogy 100%-ig megnyugodhass, hogy minden rendben. Nem feltétlenül kell eltörnie az ujjának, hogy orvosnak látni kelljen. Szerintem vidd el.
2012. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!