Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszú ujjú vastag hálózsákot...

Hosszú ujjú vastag hálózsákot hol tudnék venni? Aminek hosszú az ujja, az vékony pamut; ami meg bélelt vastag, az ujjatlan. Ki érti ezt?

Figyelt kérdés

Használtan sikerült vennem egy hosszú ujjú, vastag , bélelt zsákot, csak sajnos kicsit rövid. Kenguru gold márkájú, az üzletben, ahol újonnan forgalmazzák, azt mondták, már nem gyártják, mert nem volt rá kereslet : (

Tud valaki akár újonnan, akár használtan hasonlót 80-86 méretben?


2011. nov. 11. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kötözködés, csak nem értem, miért nem jó Neked a meleg ujjatlan.

Szépen aláöltözteted, és nem fog fázni.

Nálunk sose volt ebből probléma, pedig nincs agyonfűtve a lakás.

2011. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ujjatlan bélelt. Mert ne főjjön bele a gyerek. Ha nálatok meleg van a lakásban - pl. nem tégla-, akkor hosszúujjú vékony. Ha hálózsákot akarsz mindenképp.
2011. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia

NEkünk van ilyen hálózsákunk, használtan kaptuk, és nem is használjuk. Szivesen neked adom! Ha jól emlékszem 90 cm, van bele írva.

2011. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak ujjatlan. A babának is sokkal jobb, jobban tud benne mozogni!
2011. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyet keresek már elég rég óta. Szólj, ha találsz valahol! :)
2011. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lányok próbáltátok már a frottír anyagot? Nekünk az volt frottír hosszú ujjú. Igaz nem bélelt és nem az extra vastag, viszont jó meleg.


Nekünk talán van is még kettő. Igaz 74-es van beleírva, de mi 92 méretig simán hordtuk olyan nagy volt. :)


[link]

2011. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért ragaszkodom a hoszzú ujjúhoz, mert az ujjatlanban nem tudom megfelelően aláöltöztetni.

Napközben is elég sok ruha van rajta, hosszú ujjú body, vékony pulcsi, vastag pulcsi, harisnya, nadrág, zokni, néha van, hogy leveszem a zoknit vagy a vastag pulcsit, ha érzem, hogy izzad. Konvektorral fűtünk, és elég nagyok a hőkülönbségek a szobák között. Az ő szobájában mostanában 22 fok körül van, de ez valószínű kevesebb lesz a tél folyamán.

Éjszakára leveszem a vastag pulcsit, a nadrágot és a zoknit, és úgy adom rá a hosszú ujjú vastag hálózsákot. Amikor ujjatlant használtam, így kevés volt, de ha rajta hagytam még egy réteget, akkor meg izzadt.

Azért is érdekel ennyire ez a dolog, mert a kislányunk majdnem egész októberben beteg volt. Nem azért betegedett meg, mert fázott, hiszen akkor még tartott a nyár, de valószínű azért is gyógyult olyan nehezen, mert nem volt megfelelően öltöztetve. Azonkívül mióta így öltöztetem éjszakára, nyugodtabban is alszik.

2011. nov. 11. 17:37
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 14:25-ös válaszoló!

Írtam neked privit, remélem megkapod.

2011. nov. 11. 17:38
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 16:43-as válaszoló!

Köszi a tippet és a képet! Hasonlót már láttam üzletben, de ez nekünk szerintem túl vékony lenne.

2011. nov. 11. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!