Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam mellkasa nagyon...

Kisfiam mellkasa nagyon száraz. Kipattogott öblítőváltás miatt. Dokinénink javaslatára Sudocrennel kenem. Nagyon száraz lett neki, de javul, így ezáltal viszket neki. Mivel enyhíthetném a viszketést, ill. a szárazságot?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Sztem, ha száraz neki ne a Sudocreme-t használd, mert az tovább szárít.

Sima Gabi babakrém 1-2 nap alatt helyrehozza.

2009. jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Sudocreme nem a legjobb ötlet. Nekünk a Babe tusfűrdő és testápoló segített, de a Johnsons Naturals is jó.
2009. jún. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Neograormon a viszketés ellen! Nem jó az a sodukrém!

Fürcsi után beknheted még napraforgó olajjal amit a gyógyszertárba kapható!

2009. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Neogranormon is és a Sudocreme is nagyon szárít, Addig jó volt míg leszárította a kiütéseket / a púder is jó lett volna/, de mostmár zsírosítani kell. A szárazság miatt viszket!
2009. jún. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gyógyszertári gyógyápoló, glicerines-sztearinos. nagyon szuper!
2009. jún. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak a száraz bőrét a fürdető krém hozta helyre.Fürdés után bekentem,a gyogyszerész ajánlotta.El is mult neki.De én mindig azzal fürdetem,néha teszek a vizbe egy kis baba olajat.
2009. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor kisfiamnak száraz volt a bőre, dokinéni tanácsára a gyógyszertári popsikrémmel kentem neki. Nagyon szépen helyrehozta.
2009. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kis olivaolajjal is bekenheted neki.
2009. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!