Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőcumi való tejpéphez?

Milyen etetőcumi való tejpéphez?

Figyelt kérdés
NUK-os cumisüveget használunk,4 hónapos babának szeretnék etetőcumit venni tejpéphez.Milyen jelzésű az ehhez való etetőcumi?
2012. márc. 25. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csakis kanál
2012. márc. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A tejpéphez kanál való. Annak pont az a lényege, hogy már kanállal lehet adni. Gyakorlatilag egy sűrű tápszer.
2012. márc. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én ESTE főzelékes cumival adom.

Nappal ahogy az előttem válaszolók is írják csak kanállal!!!!

2012. márc. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak kanállal.
2012. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most írjuk le 1000X is azt, ami egyébként a tejpép dobozán is (nem véletlenül)rajta van? Ha nem szeretnéd (hosszú távon)megnehezíteni az életeteket akkor kanállal próbálkozz. Nem akarlak megbántani de van annak oka, hogy cumival szeretnéd adni?
2012. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kanál:-)

Én kétszer adtam neki cumisüvegből éjjelre, mert azt hittem, hogy az éhségtől nem alszik, akkor azt csináltam, hogy egy nem használt cumit kisollóval megnyestem, így lett rajta egy nagyobbacska lyuk. Azon át szívta.

De nem ez volt a probléma, nem ezért ébredt éjjel, így abba is hagytam.

2012. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy és azért csináltam, mint az utolsó. Ugyanúgy kelt éjjel. Aztán kipróbáltam a jó éjt tápszert és végigalussza az éjszakát. Tejpépet már nem igazán kap, mert nagyon hizlal. Ha kap is, csakis kanállal.
2012. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én sem akarok megbántani senkit,de a kérdés nem az volt,hogy a tejpépet kanállal kell-e enni vagy cumival.Azt én is tudom,hogy kanállal kellene,de nem fogadja el,próbáltunk már többfélét,azért akarom megpróbálni cumival,mert kíváncsi vagyok,úgy megeszi-e,mert ha igen,akkor lehet,hogy a kanállal van problémája,ha nem,akkor valószínűleg a tejpép nem tetszik neki.
2012. márc. 26. 00:32
 9/12 anonim ***** válasza:

Mióta adod neki, hogy azt mondod hogy nem fogadja el a kanállal? tudom mi a kérdés csak kitérek picit ha nem gond. azt mondod 4 hós, én már akkor almalevet adtam neki.a tejpép később jött, 2-3 héttel. addig megszokta a kanalat és gyönyörűen eszik kanállal. 5hós

[link]

kérdésedre válaszolva ezeket találtam, őszintén mondom nem tom melyik kell hozzá.

2012. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kapott már gyümölcsöt is,de azt sem fogadja el.Ezért gondoltam,hátha a kanállal van baja,mert amúgy jó étvágyú baba.Gondoltam,megpróbálom etetőcumival,mert ha azzal megeszi,akkor legalább kiderül,hogy nem a tejpéppel vagy a gyümölccsel van baja.
2012. márc. 27. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!