Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keskeny nyakú cumisüveghez...

Keskeny nyakú cumisüveghez kapható olyan etetőcumi, ami nagyon puha szilikonból készült?

Figyelt kérdés

A MAM-nak van egy nagyon puha etetőcumija, de ha jól tudom csak széles nyakú cumisüveghez kapható.

Mivel csak kis mennyiséget kell szopi után pótolni, ezért használunk keskeny nyakú cumisüveget.


2011. júl. 29. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyenre gondolsz? Olyan, mint a kórházban? (az egyik apuka borjúetetőnek nevezte). Olyat szerintem lehet patikában, csak üveget nem gyártanak, de a találékony nővérkék ezt is megoldották, mert 2 dl-es üdítős üvegre simán ráhúzták és ebből etetik a csecsemőket.
2011. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy a kórházban milyen etetőcumik vannak, de olyat keresek, aminek puha az anyaga és rámegy a keskeny nyakú cumisüvegre. (Nuby cumisüveget használunk).
2011. júl. 29. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!