Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a rácsos...

Meddig használtátok a rácsos kiságyat? Mikor lehet simába rakni a picurt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
mi kb 1hónapig!azota velem alszik:)
2009. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom júliusban lesz négyéves, kb. 4 hónapja tettük el a rácsos ágyat. Igazából azért vártunk vele ennyi ideig, mert nagyon szerette, ott érezte magát biztonságban. Most a matracán alszik, amíg meg nem tanulja, hogy nem ugrabugrálhat összevissza, mert legurul. Jó úton halad. :) Akkor tesszük majd be neki a heverőt (nincs hely, hogy elétoljak valamit, hogy ne essen le róla, azért van ez a matracos átmenet). Egyébként úgy gondolom, addig maradhat a rácsos, amíg ki nem növi.
2009. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi kétévesen cseréltük le egy felnőtt ágyra, nem esik le róla, viszont felfér az összes plüss játéka.
2009. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 1,5 éves volt, amikor rájött, hogy ki tud mászni belőle. (pedig a legalsó szintre volt állítva) Mikor éjjel arra ébredtünk, hogy koppan a földön és ordít, kénytelenek voltunk lecserélni.:(
2009. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
21 hónapos de még mindig abban alszik és amíg lehet addig ez marad
2009. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 20 hónapos és 88 cm, így egyfolytában beakad ide oda éjjel és ki kell szabadítani..plusz pelenkázó lap van rátéve amit olyan erős hogy már le tud lökni :( egy életveszély így...

szóval mi most cseréljük le kicsi gyerekágyra leesésgátlósra.

Persze én nem tartom érettnek még rá a fiamat, de az összes barátnőm velünk egykorú gyerkőcei már hónapok óta rendes ágyban alszanak és állítólag nincs semmi gond.

Sztem az én fiam nem fogja érteni, hogy mostmár EZ az ágya és ott kéne aludjon...annál is inkább mert ő imádja a kiságyát, mindig is abban aludt, máshol, máshogy sose...:/ dehát kinőtte..

2009. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 honapos korában kezdte a fiam, hogy csak mellettem akart alduni, de ez nem nagyon volt nekunk kényelmes (3-an a nagy ágyban), így az elso szulinapjára kapott ágyat (széthúzhatos, nem túl magas). Kb 1 honapig szoktattam, ha kellett melléfekudtem, azotan nagyon jol alszik a maga ágyán, a kulon szobájában:)
2009. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 15 hónapos és talán 4-szer aludt a kiságyban, mert mire a szopi után visszatettem, addig mindig felébredt, igy én is hulla voltam. Aztán kivettem magamhoz, azóta együtt alszunk.

Imádom, amikor a fülembe liheg:))) Érzek minden mozzanatát, épp úgy, mint amikor még pocaklakó volt

2009. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!