Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt a rácsos/hálós kiságyat...

Azt a rácsos/hálós kiságyat használtátok, amit a szállodában betettek a szobába vagy a sajátotokat? Miért pont azt?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyünk Egerbe egy 3*-os szállodába, és jó lenne tudnom, h érdemes-e bepaszírozni még a kocsiba az utazóágyunkat is, vagy jó szokott lenni az is, ami a szállodáknak van. Itt azt mondták rácsos ágyat adnak.

Elsősorban olyanok válaszát várnám, akik már aludtak kisgyerekkel szállodában.

Köszönöm!


2011. aug. 8. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez függ attól,hogy milyen a szálloda. Mi 4 és 5 csillagos szállodába járunk általában egy baráti párral,akiknél pici van! Egyszer jó volt a kiságy, egyszer csapnivaló! Szóval nem lehet sajnos előre tudni. De a gyereket annyira nem izgatta és ez a lényeg!:) Én ezért nem cipelném az ágyat. Ha annyira rossz, akkor max. magatok közé veszitek!
2011. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszike! Sajnos magunk közé nem tudjuk venni, mert soha, tényleg soha nem aludt még köztünk. Csak a kiságyban alszik el. Ha "nyílt terepen van", vagyis nincs körülötte fal, akkor egyből felélénkül akármilyen fáradt is volt előtte. Szóval nekünk létszükség, h legyen külön ("zárt") ágya. Persze, ha kell, akkor visszük, csak mint írtam, fölöslegesen nem zsúfolom be, ha jók a tapasztalatok.
2011. aug. 8. 14:59
 3/10 anonim ***** válasza:
mi utazóágyat vittünk,az nem foglal sok helyet az autóba.
2011. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is utazóágyat vinnék, ha kell. De lesz még 3 bőröndünk meg 1 babakocsink, és a csomagtér nem valami hatalmas. Persze az egyik ülésen még lesz hely, de ha nem muszáj vinni, akkor azt szabadon hagynánk.


Kedves Második! Nektek nem is lett volna babaágy a szállodában? Vagy amúgy is sajátot akartatok használni? Esetleg rossz volt a szobában lévő?

2011. aug. 8. 15:42
 5/10 anonim ***** válasza:
A normál rácsos ágy ideális, szerintem százszor jobb,mint az utazó ágyak! Ha ilyet adnak, csak örülj neki!
2011. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hmmm... Örülök én annak, h adnak rácsos ágyat, csak arra vagyok kíváncsi, h mik a tapasztalatok a szállodai kiságyakkal kapcsolatban. Recseg-nem recseg, tiszta-nem tiszta, stabil-mozgós, szivacsa besüppedt vagy sima, ilyenek. Szóval azoktól várnék véleményt, akik már voltak úgy szállodában, h biztosítottak nekik kiságyat. Mi még most megyünk elsőnek a kicsivel, és nem tudom mire számítsak majd.
2011. aug. 8. 16:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk egy 3 csillagosban, és vadi új rácsos kiságy volt. Teljesen tiszta, korrekt. Előtte egy 4 csillagosban voltunk, ott utazóágyat raktak a szobába, mert az összes rácsos foglalt volt. De ebben is jót aludt a picur. Az a lényeg, hogy vigyél saját lepedőt, takarót, huzatot rá, és akkor nem ér meglepetés. Az ágyat meg amit kaptok esetleg át tudod te is törölgetni, ha nem túl tisztának látszik. Bár szerintem ezeket az ágyakat nem használják agyon!
2011. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2.vagyok: mi azért vittam magunkkal utazó ágyat,mert apartmanba mentünk és ott nem adnak kiságyat.

A mi kocsinkba bőven elfért,ugyhogy ezért nem is gondolkodtam rajta hogy vigyük-e vagy ne.


nehéz tanácsot adni,mert erre a kérdésre csak az tudhatja a választ aki volt már ugyanabba a szállóba ahová ti mentek.

2011. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi amikor vittük az utazóágyat,akkor egy teljesen jó ágyat kaptunk. Pár hónap múlva egy másik szállodában pedig egy olyat, amin akkora volt a rácsköz, hogy az én fejem is kifért rajta. A gyerek simán át fért rajta, és ráadásul magasan is volt a fekvőfelülete. Egy nyugodt percem sem volt ameddig ott voltunk. Akkor megfogadtam, hogy visszük az ágyat mindenhová, így nem kell problémázni, veszekedni senkivel, ha pedig jó ágy van ott, akkor nem állítjuk fel a miénket.

2011. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hova mentek egyébként, ha meg szabad kérdezni? Hátha volt már valaki ott innen, és tudna konkrétan válaszolni!
2011. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!