Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után 5 hónappal majd'...

Szülés után 5 hónappal majd' "kiesik" a tampon?

Figyelt kérdés

5 hónapja szültem, most próbáltam tampont használni, de kb. 2 óra múlva már annyira lecsúszik, hogy szinte majdnem kiesik...

Normális ez?


Egyébként mást nem vettem észre, férjem is azt mondja olyan vagyok, mint régen, sőt mintha még szűkebb is lennék.

Akkor viszont nem értem :(


Nektek volt hasonló gondotok?

Javult később?


2012. márc. 26. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapja szültem. Most használtam először én is tampont, és bizony egyel nagyobb méretűt kellett vennem, hogy ne legyen kicsi. Az én férjem is azt mondta nem vagyok "tágabb" odalent. Azt nem tudom később fog e javulni, remélem:)
2012. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni de én egy éve szültem meg a kisfiam és azóta is csak a legnagyobb méretű tampon nem "csúszik" ki.Pedig a szex már olyan mint régen tehát párom nem panaszkodik hogy tágabb lennék vagy ilyesmi.
2012. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én csinálgatom a kriston tornát, szerencsére hamar helyre jöttem ilyen téren :)

nektek is csak ajánlani tudom, napi 10 perc az egész, akár tv-zés vagy szoptatás közben is tudod csinálni...

2012. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!