Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom kinőtt ruháit...

Csill79 kérdése:

Kislányom kinőtt ruháit érdemes feltenni a vaterára?

Figyelt kérdés
Nektek sikerül ott eladni ruhákat?Elég macerás nem?
2012. márc. 26. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemes,mert van aki csak használtan tudja megvenni. Vagy,ha nem akartok pénzt kérni érte,adjátok be a helyi gyermek orvos rendelőbe,sok a rászoruló gyerek.
2012. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne?Már én is sokmindent eladtam ott.
2012. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ami márkás, szép állapotú, azt érdemes, a többit én csomagban szoktam, mert eszméletlen macerás ahogy írod.

fotó, méregetés, mérlegelés, feltöltés, kérdeznek, postára szaladgálás,, ááá, és mindent darabja pár száz forintért...

Szóval tedd fel, mert el lehet adni, de elég cöcögős tényleg....-/, én is árulok, mert mit csináljak vele, kidobni nem fogom, és jól jön az a havi pár ezer ft.

2012. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér szerintem, nem olyan macerás.

Én a szebbeket meghirdetem, a többit rászorulóknak adom.

2012. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DannyZuko ***** válasza:
venni szoktunk mi is ott. de eladni inkább bababörzén szoktunk egy barátunk standján. az a baj (szerintem) a vaterás ruhaeladással, hogy +póstát kell fizess ha veszel, az eladótól meg lenyulja a vatera a jutalékot. ami nyilván természetes, de akkor is viszi felfele az árat + meg sem tudod nézni, stb...
2012. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jófogás.hu, vagy az aprod.hu én itt szoktam eladni őket, nincs feltöltési díj és személyes átvétellel a postával se kell vacakolni.
2012. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!