Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék kislányom szobájába...

Szeretnék kislányom szobájába a falra festeni szerintetek milyen technikával lenne érdemes, tempera?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hú, ez engem is érdekel, én is akartam ezt kérdezni. esetleg sablonokat tudsz ajánlani? mármint hogy honnan tudnék letölteni? köszi :)
2011. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én kreatív hobbyban vettem akril festéket, és szabad kézzel festettem. de lehet kivágni is valamit és festékbe mártott szivacsot tunkolni rá, kb. mint a nyomdázás.
2011. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én rendes falfestéket vettem, és csak kismértékben higítottam fehérrel. Párszáz forint egy tubus, és rengeteg színt ki lehet belőle hozni, úgy kevered, ahogy csak tetszik. Bár rá van írva, hogy hogyan kell higítani, de az csak a sima festésre vonatkozik. 2 éve festettem, hibátlan azóta is, és már más falat is festettem azóta. Ha magadtól nem szeretnél, szerintem színező könyvekből lehet jó ötletet meríteni, vagy más falfestéseket nézni a neten.
2011. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi a napokba festettünk egy garfield ott és temperával csináltuk
2011. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi úgy festettünk, hogy diavetítővel kivetítettük a falra a képet, a körvonalakat megrajzoltuk, majd szépen kiszíneztük. Kis kézügyesség, és szinte profi munka lesz belőle.

Sajnos nem tudom milyen festék volt, úgy kaptuk.

2011. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tempera vagy akril, ezek a legjobbak, a lényeg, hogy keverd a szineket, így szép pasztel szineket kapsz
2011. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ezek jók én szabad kézzel már felrajzoltam minnie-t meg marie cicát:)remélem a festéssel még jobb lesz:)

köszönöm nektek

2011. jún. 29. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!