Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek sport babakocsit 15...

Vennétek sport babakocsit 15 hónapos kislánynak? Kapott ilyen biciklit, amit 10 hónapos kortól tud használni, de már abból is ki akar szállni, mert most tanul menni.

Figyelt kérdés
Mindenhova autóval megyünk, csak sétálni visszük a bicajt, meg azzal tologatjuk a boltban.
2012. márc. 27. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, akkor nincsen egyáltalán babakocsitok? Én ebben a korban max egy esernyőkocsira ruháznék be, de abból is ugyanúgy ki akarna szállni. A fiam 13 hónapos mondjuk már 2 hónapja jár és ő sem viseli jól a hosszú babakocsizást, ezért magamra kötöm mei taiban és leviszem a játszóra, ott meg rohangálhat kedvére, ha vásárolnom kell utána viszem a játszóra!
2012. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt a mélykocsi, de inkább kocsival jártunk. Azt nem tudjuk átalakítani, mert sok hely van rajt, ahová be tudja dugni a kezeit, úgyhogy bicajozunk. Én is inkább esernyőre gondoltam, bár néztem olyat, amit összecsukás után is félbe lehet még hajtani, hogy repülőre is fel lehet vinni
2012. márc. 27. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Szerintem tényleg ne költs rá sokat, nem éri meg, viszont én nem tudnék létezni babakocsi nélkül, nekünk egy espiro magic 4 van, imádom a 4. Babakocsink, de ha most kellene vennem 13 hónapos korában biztos esernyőkocsit vennék, lábtartósat, közepes kerekekkel, olyat ami fektethető és vennék hozzá napernyőt is.
2012. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. márc. 28. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!