Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos baba sport babakocs...

20 hónapos baba sport babakocsiban fog fázni télen? Takaróba be lenne takarva.

Figyelt kérdés

[link]


ilyen a mi babakocsink is.

nincs lábzsákja!


2012. márc. 16. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
nem nem fog fázni. A lábzsáknak 20 hósan semmi értelme, se az én lányom, se az ismerős körökben levő babák nem tűrik, pedig én is odavoltam, hogy a lábzsák nélkül nem lehet élni...:-) Akkor már úgyis overált adsz rá, plusz takaró, elég. Annyit úgysem lesz már akkor a babakocsiban, hogy egy vásárlást, vagy egy rövidebb sétát ki ne bírna takaróval.
2012. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fázna. Nekünk az ikrek ilyesmi vastag ikerkocsiban voltak, jól felöltözve, alattuk ha hideg volt volt még pléd, de rájuk már nem engedték tenni, lábzsákot se mert úgy ordítottak. Nem voltak megfázva se, csak egyszer, de azt se babakocsizás közbe.
2012. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már úgy értem nem babakocsizás közben fáztak meg. :-)
2012. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom simán babakocsizik 20 hósan és simán lábzsákot is elviseli, imádja bele tenni a kezét, ö nem szeret fázni. ha kiveszem néha koszos lesz a zsák de kimosható. viszont alulról is melegíti.


nekünk nem hozzá való van hanem vettünk egyet.

ilyen

[link]

a sportkocsin így van rajta

[link]

2012. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!


kedves utolsó és ez jó 20-25 hónapos kislánynak is.


van egy nagy Bergon babakocsink amit most használunk. de nagyon nagy és nem szeretem . amúgy annak sem lehet használni a lábzsákját ha át van alakítva sportosra! így aztán eladnám hamarosan. csak meg akartam győződni, hogy jó a ez a sport. természetesen nagy hóban úgy sem tolnám. mint amilyen most volt.


köszönöm még egyszer!

2012. márc. 16. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!