Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom a héten 60 grammot...

Kislányom a héten 60 grammot fogyott. BAj van?

Figyelt kérdés
eddig még soha nem fogyott, eszik rendesen, 4 hete kezdtük a hozzátáplálást, ma viszont keveset evett, elkezdett bújni az első fogacska. Lehet hogy ettől fogyott, vagy baj van? Nektek fogyott már a babátok? 6 hós baba!
2009. jún. 14. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet multkor teli pocakkal mérték,ma meg nem evett annyit.Ilyenkor nem gáz ha nem hiznak.Bár tovább ne fogyjon.
2009. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj. attól, hogy most fogyást mutat, nem biztos, hogy havi lebontásban is fogyni fog. okozhatja a meleg is nála, ezen a héten összevissza frontok voltak, sok gyerek megérzi. a fogzás is okozhat nála étvágytalanságot. és ha most kezdtek hozzátáplálni, az is okozhatja nála. ne aggódj rajta, semmi gond nincsen! ha 2-3 hónapig folyamatosan fogy, vagy stagnál, ha aluszékonnyá válik a kislányod, nyűgös napközben, nem akar játszani, akkor kell megmutatni az orvosnak, addig semmi gond nincsen. gondolom mozogni is egyre többet szokott napközben.
2009. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Mennyi amúgy a testsúlya ?

A 60 gramm nem vész amúgy.

2009. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem nem fogyott, csak stagnált a súlya...kb 1 hónapig. Ha nagyon megszenvedte a fogzást és kevesebbet evett, nem kell megijedni.Bár azt írod, csak ma evett kevesebbet.. Én még várnék 1-2 hetet,ha nem gyarapodik egy picit legalább, akkor kell vmit tenni.. úgy hallottam, a cebion c vitamin étvágyfokozó. Remélem tudtam segíteni, ne pánikolj be rögtön!
2009. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most 7080 gramm, 3 nap múlva lesz 6 hónapos.

Ma kezdett el bújni a fogacska, de ez a hülye idő is megviseli picit. És hát igen, egyre többet mozog, sőt...rugóláb serifnek hívjuk. :) Aranyosak vagytok, megnyugtattatok egy kicsit. :)

2009. jún. 14. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kisifma is fogyott a multkor 7 dekát, Ő akkor volt 7,5 hónapos. okinéni azt mondta, hogy lehet a meleg, a fogzás és a sok mászás eredménye is. Vissza kellett vinnem 2 hét múlva kontrollra, akkor 40 dekát hízott.

A 6deka pedig nem számít fogyásnak, arra inkább azt mondják ,hogy stagnál a súlya. Nem mindegy mikor van mérve: egy teli pocak-üres pocak vagy pisi/kaki előtt-pisi/kaki után mért súlyok között ennél "jóval" nagyobb eltérések is lehetnek.

Tehát amit nekem mondtak: amíg vidám, mosolygós baba, addig nincs semmi gond.

2009. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!