Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 4 hónapos kislányom 1...

Baj ha 4 hónapos kislányom 1 hét alatt fogyott 10 dekát, mert nem akar enni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 08:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem jó, ha nem eszik és fogy. Neki még híznia kéne. Miért nem eszik? Beteg? Én felhívnám a védőnőt, vagy gyerekorvost a helyedben.
2009. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nagyon aggódok. Volt már hogy nem akart enni, de akkor nem fogyott, látta a doki is, semmi baja nem volt. Pár napja megint nem akar elfogadni semmit csak nehezen, de fele annyit se eszik mint szokott. Összeszorítja a száját és sír ha erőszakolom bele. Nyűgös is nagyon, de semmi mást nem vettem rajta észre. Remélem nincs komoly baja.
2009. febr. 28. 08:55
 3/11 anonim ***** válasza:

szia! én is beszélnék a védőnővel vagy az orvossal. mert az még csak-csak elmegy, hogy megáll egy időre a gyarapodása, de azért fogynia nem kellene

persze megtömni nem tudod, de azért lássa szakember

2009. febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is ebben a helyzetben vagyunk, de szerencsére nem fogyott. 3,5 hónapos, 7 kg a kislányom és nem akar(t) enni. Eddig sem volt egy nagyevő, mert kb napi 600-700 ml-t evett. Kb 2-3 hete még ennyit sem. Sokat alszik napközben, ennek az is az oka, hogy vérszegény, így mindig ébresztenem kellett a kajcsi miatt. Korábban sem volt az a reklamálós fajta. Szóval, próbáltam cicire rakni, 1-2 szívás és már fordult is el. Ezt egymásután eljátszotta kb. 5 percig és utána semmi. Már ott tartottunk, hogy 50-80 ml-t evett csak. Próbáltam cumisüvegből a tejcsit, az sem volt jó. Elővettem a tápszert amit még a kórházban írtak fel, az sem volt jó. Teljesen kiborultam, kikészültem. Aztán az egyik ismerősöm azt mondta, hogy próbáljam ritkábban etetni. Eddig 3 óránként próbálkoztunk. És láss csodát!!! Működik!!! Újra eszik az én Drágaságom! Most 4 óránként etetem, 1 nap 5x eszik, a korábbi 6-tal ellentétben, de így is többet szopizik! Este 1x felébred szopizni( korábban átaludta az éjszakát), de kit érdekel?! Eszik!!!!
2009. febr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekünk sajnos a ritkább etetés se jött be. Volt, hogy délután 5-től reggel 9-ig nem fogadott el semmit, akkor is csak minimálisat. Ettől jobban nem lehet már kiéheztetni :( Teljesen ki vagyok már borulva emiatt. A doki se tudott mit mondani, mert semmi baja.
2009. febr. 28. 09:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet oka a vérszegénység. Nem sápadtabb kicsit vagy nem olyan élénk szinű a szája?én szoptatok így maltofert kezdtem enni amikor ezt csinálta,úgy két hét után javulni kezdett a helyzet. Én is jól kibuktam,ott bőgtem fölötte,majd erőt vettem magamon,mert nagyon érzik,ha ideges vagy,igy még jobban nem esznek. Nálunk egy honapig tartott,de tarts ki és beszélj a védönővel!
2009. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aztán annyit csináltam,h min 3ésfél óránként mellre tettem meg egyszer éjjel,evett amennyit akart,de nem mértem,hogy ne kapjak idegbajt,mennyire nem eszik,csak a heti súlyát mértem. Hátha az is stresszeli,hogy a mérlegen fekszik előtte-utána.ja,meg csend,félhomály,senki más a szobában!
2009. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Megpróbálok megnyugodni, és hétfőn újra elviszem a dokihoz ha továbbra se eszik. Jó egészséget Nektek!
2009. febr. 28. 09:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy látom hogy ez a 4. hónap mintha sok babánál vízválasztó lenne.AZ én kisfiamnál is most kezdődőtt ez a nem evős korszak ami engem is nagyon elszomorított mert addig 240-et evett.A doki szerint semmi baja mivel 7820g de attól még ennnie kellene nem?Mi sajnos tápszeresek vagyonk mert magas lett a vérnyomásom és a gyógyszer miatt nem szophat így nekünk a tápszer váltás jött be.A Te babád anyatejes?
2009. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajna mi is tápszeresek vagyunk. Már gyümölcsöt is próbáltam, de most az se kell. A lányom is majdnem 7 kiló, nincs éppen összeszakadva, de fele annyit eszik mint eddig. Nagyon idegesít hogy fogyott. Próbáltam más tápszert, más cumisüveget, de semmi javulás. Nincs ötletem.
2009. febr. 28. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!