Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig mérjem popsiban a...

Meddig mérjem popsiban a hőjét babámnak:? Míg kúszik a higanyszál? Meddig nem számít náluk láznak? Digitális homlokhőmérő 37,6-ot mutatott, hihetek neki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:

A babák hője alapból magasabb kb. 0.5 fokkal. Még mindig a "higanyos" hőmérők a legpontosabbak.Gondolok itt arra, amelyikből már kivoták a káros anyagokat.

egy ápolónő

2009. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem: mérd meg gyakrabban a hőjét. Ha feljebb megy csillapítsd és adj neki sok folyadékot.
2009. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

popsiban 37,4 volt... viszont én forrónak érzem a kis buksiját. hát még méregetem, meg felhívom a dokit, biztos, ami biztos.

elég nyűgös is 2 napja szegénykém, éjszaka sem nagyon aludt... szörnyen aggódom:(

2009. jún. 15. 09:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Az én lányom is lázas volt tegnap este, ma meg hőemelkedése van. Nekünk az orvos azt mondta, hogy 38 alatt nem kell csillapítani, hadd dolgozzon a szervezet. Tegnap este 38, 3-ra adtam egy kúpot, reggelre lement. Most 37, 3, nem adtam semmit neki, alszik. Jön a felső 2 foga, és egy kicsit piros a torka.

Vidd el dokihoz, mondja meg, mi lehet az oka, de az még nem vészes, lehet, neki kicsit magasabb az alaphője, az én lányomé 36,8 szokott lenni.

5,5 hós babás

2009. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk azt mondta a doktor bácsi, hogy 0,5 fok levonás után (ha popsiban mértük) 37,8 még hőemelkedésnek számít! a fölötti tartós láznál érdemes orvoshoz fordulni mindenképp, az alatt pedig ha adsz neki fél germicid kúpot, általában leviszi. a fogától van?
2009. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem, h a foga, még csak 1 hónaposka, azért is aggódom. sajnos a doki csak délután rendel, de elviszem mindenképp.
2009. jún. 15. 10:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!