Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálós járóka vagy utazóágyként...

Hálós járóka vagy utazóágyként is funkcionáló "járóka"?

Figyelt kérdés
Árban jobban megéri az utazóágyas,sőt 2:1,de félek,hogy abban ugrik egyet a bébim és összecsuklik.Melyiket ajánlod?

2012. márc. 28. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk az utazóágyas verzió volt. Ne félj, nagyon jó Bár nem volt sokáig strapálva, mert ahogy elindult a fiam 1 évesen már örjöngés volt ha beletettem. Tehát úgy 6-12 hó között kell megoldás. De szerintem mind a kettő jó. Barátnőmnek hálós hagyományos van, az is elég masszívnak tűnik.
2012. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az utazo ágyat használtuk járokának. Két szintes a házunk, a nappaliban volt. Már picikének kihasználtuk, mert igy napközben lent volt velem. Abban is aludt.

Még jo 3 évesen is használtuk (mármint a fiam 3 éves korában). Nem kellett utána fizetni a szállodában.

2012. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem funkcióját tekintve el kell döntened mire használod.:)

Ha szeretnéd magaddal vinni akkor utazóágy, ha viszont minden napos nappali közepére akkor hálós járóka. Ez utóbbin keresztül körbe tud nézni és nem vagy takarásban amikor ő benne kukucskálna utánnad. Szerintem ebből a szemszögből jobb ha bentre ilyet szerzel be. Egyébként nekünk mind a kettőre szükség volt mert nálunk bent csempe van így ha nem a szobájában van akkor a nappaliban egy hatalmas ikreknek való járókában van a játszószőnyege a padló helyett. Földre letenni csak akkor teszem habtapilapra ha mellette vagyok. Ez nagyon sokat van nyilván, de ha szeretnék elszaladni a wc-re vagy amíg az ételét készítem elő addig benne játszik. De mivel szereti a sok játékot benne így van olyan is, hogy minden különöseb ok nélkül is belekéreszkedik mert kiszúrja a benne levő játékok valamelyikét amihez éppen kedvet kap. Utazóágyat csak akkor használjuk ha pl dédijéhez megyünk, mert nagyszüleinél mindenhol van külön kiságya vagy szobácskája meg ott egyébként is kézből kézbe jár:D Viszont olyan formában a dédijénél is kimondottan ágy szerepet tölt be. Benne lenni viszont ébren nem szeret de valószínüleg csak azért, mert olyankor van más új dolog is körülötte amikor használjuk ami a felfedezésére vár:)

2012. márc. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!