Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatas alatt lehet rendszer...

Szoptatas alatt lehet rendszertelen menszi?

Figyelt kérdés
Februar 24.en jott meg eloszor a menszim szules utan, akkor volt fel eves a babam. Ebben a honapban meg nem jott meg. Terhesseg elott 30 - 32 naposak voltak a ciklusaim, de most mar 34. napon vagyok. Mar egy hete mindjart megjon erzesem van, de sehol semmi. Egy honapja mar csak reggel es este szoptatok. Nem hiszem hogy terhes lennek, nem hasznalunk gumit, de vigyazunk, pontosabban a ferjem vigyaz. Lehetseges, hogy amig szoptatok addig rendszertelen lesz a menszim? Volt valaki hasonlo helyzetben?

2012. márc. 29. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen lehet, van akinek meg se jön a szoptatás végéig.


A szoptatás abbahagyása után is lehet rendszertelen. Pár hónapos rendszertelenség miatt érdemes felkeresni az orvost.

2012. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jellemző, hogy amikor újra megjön, akkor eleinte hosszabbak a ciklusok. Lehetnek 40 nap körüliek, az teljesen normális.

Viszont a megszakítás nem védekezés, így lehetsz akár terhes is. Ha 45 napig nem jön meg, csinálj tesztet.

2012. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen-igen. Mondjuk én teherbe is estem :)
2012. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a szitu. Már csak napi egyszer szoptatok, de még mindig rendszertelen. Hol 27 nap, hol 30. Megszakításos védekezés van itt is. Bár esnék én is teherbe megint :D
2023. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!