Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hónapos babán mitől...

Pár hónapos babán mitől alakul ki ekcéma? El lehet azt kapni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Pl tejterméktől (akár a tápszer, akár az anyatejen át)

vagy a mosószer vagy az öblítő


nem, nem fertőző

2012. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy el lehetne kapni az ekcémát, mivel általában belső okok miatt alakul ki, de többnyire az orvosok sem tudják meghatározni mitől, bár azért érdemesebb a gyerekorvosnál megkérdezni.

Nekem van ekcémám és az orvos semmit se tudott eddig kezdeni vele, pedig kaptam már rá párféle krémet. De senki sem kaptam el tőlem a családban. :)

2012. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet elkapni.


Sok mindentol lehet, de ez igen osszetett dolog. Hajlam, kulso ingerek, idegi alapon is lehet. De allergia miatt is lehet vagy pl az immunrendszer alul vagy tulmukodese miatt.legtobbszor nem tudjak megallapitani az okat.

2012. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örökletes.Nálunk páromnak van,a kicsin most jött elő (5 hónapos). Doki adott rá krémet.
2012. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!