Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Levinnétek sétálni ebben a...

Levinnétek sétálni ebben a nagy szélben 11 hónapos gyerkőcötöket?

Figyelt kérdés
Eléggé izgága, és mindig le szoktunk menni ilyenkor délután, az etetőszékből is kilát az ablakon és nehezen ült meg evés közben. Viszont nagyon erősen a fúj a szél, úgyhogy nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e lemenni, vagy kevésbé élvezné, mint amennyire esetleg vágyna rá?
2012. márc. 29. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én megyek a 11 hónapos fiammal, amint felébred.
2012. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sapka a fejre, hogy ne fúja a fülét, és már mehet is :)

Mi is voltunk lent, és élvezte ahogy az arcát fújta a szél :) Nevetett sokat :) 1éves fiúcska mamája :)

2012. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm, akkor megnyugtattatok. :) Nem szoktam aggódós lenni, csak most annyira fúj a szél, hogy ihaj, de akkor megyünk. Már nekem is sok mára a bent levés. :)
2012. márc. 29. 15:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon fúj, így ma mi bent maradunk. Ablakon keresztül hallani, hogy hogy süvít. Én fél órára kimentem a kertbe kapálni, de teli lett a szemem porral. Szóval mi inkább holnap, ha jó idő lesz. 19 hónapos a kislányom egyébként.
2012. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nálunk a fiam nagyon eleven, muszáj lemennünk amikor csak lehet, mert különben nyűgös, és hiszti van :)
2012. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Délelőtt is voltunk fél órát, elég is volt akkor. Most is folyamatosan húz az ajtóhoz, hogy menjünk. Szerintem jól felöltöztetem, megint kimegyünk 20-30 percre. Többre nem hiszem, mert itt nálunk is borzasztó a szél, ráadásul nincs aszfaltos út előttünk, így hatalmas a por.
2012. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem viszem, bár enyém csak 6 hónapos. Volt már beteg, doki szerint a szél miatt :-( Most nem kockáztatom meg.
2012. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem vittem a 9 hónaposom. Nálunk úgy fújja a homokot, hogy szemünk szánk tele lenne vele.
2012. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lementünk mi is el kellett menni a boltba max 40-45percet voltunk kint,volt rajta sapka,és a babkocsiban ült így annyira nem érte a szél,nagyon vágyik Ő is mindig ki.11 hónapos kisfiú
2012. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy jó fél órát voltunk lent végülis, inkább házak között kacskaringózva, úgy nem volt annyira vészes a szél, de többet nem lett volna érdemes, mert azért elég erős. Legalább levegőzés volt valamennyi, ez a fő. :)
2012. márc. 29. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!