Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres anyukák meddig használta...

Ikres anyukák meddig használtatok babakocsit a sétákhoz? Mikor volt már úgy, hogy a két gyerek nem szalad négyfelé?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A kérdésedet majdnem én is kiírhattam volna.Képzeld az én ikreim,már 10hónapos koruk óta nem ülnek babakocsiba.utálták,úgyhogy onnantól kezdve,totyogtunk.Kicsit segített egy darabig a tricikli(tolókaros)de leginkább gyalogolni,illetve futni szeretnek.Így aztán egyedül,kész agyvérzés volt velük lemennem.Most talán(21hónaposak)lassan kezdik megérteni,hogy fogják a kezemet.De csak lassan,nem mindig..Én is erre várok már,hogy ne rohangáljanak eszetlenül:)Nálatok mennyi idősek?
2012. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most 4 évesek, 2 éves korukban hagytuk el a babakocsit. A mai napig előfordul, hogy egyik előreszalad, a másik lemarad, egyik jobbra akar menni, másik balra stb. Tudnak mellettem is jönni szépen, kézen fogva, de amint megismernek egy útvonalat, már sokkal szaladgálósabbak. Az alap dolgokat tudják (pl nem mehetnek le az úttestre), de sokszor kell kiabálni utánuk. Hajtja Őket a csordaszellem. Ha csak egyikkel megyek valahova, sosincs ilyen gond.

De ezt tapasztalom akkor is, ha 2 anyuka van 1-1 gyerekkel valahol. A két gyerek össze-vissza, anyukák meg kullognak utánuk.

2012. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az enyémek még csak 2 hete múltak 1 évesek, járni még nem tudnak, de már próbálkoznak. Elgondolkodtam rajta, hogy majd nyáron - addig már tuti járni fognak :-) - milyen élmény lesz a séta, ha újdonság lesz a járás és nem akarnak majd a babakocsiban üldögélni. Várom nagyon, de félek is tőle. :-)
2012. márc. 31. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok.Igen lehet,hogy te is ilyen "élményekre"készülhetsz.De nem biztos,nagyon különbözőek a lurkók,ismerek olyat,ahol at ikrek még 2 éves koruk után is elücsörögtek a babakocsiban.Jó nyugis gyerekek voltak,az enyémék korántsem azok...Kitartás és minden jót nektek!
2012. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!