Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autós ülés, vagy beköthető...

Autós ülés, vagy beköthető mózes? Kaptunk ajándékba egy babahordozót, de nagyon nem jó a kiképzése, így ezt nem használom a kislányomnál, most szeretnék neki venni vagy ülést, ami dönthető, vagy beköthető mózest. Melyik lenne jobb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 13:27
 1/4 A kérdező kommentje:
az kimaradt, h 1 hónapos a kislányom
2009. jún. 15. 13:27
 2/4 anonim ***** válasza:

akkor cseréld ki a babahordozót. ugyanis a dönthető autósülés csak 9kg-tól mehet. addig a hordozóba teszed a babát, menetiránynak háttal. nekem 8 hónapos volt a kisfiam, amikor lecseréltük a hordozót autósülésre.

mózeskosarunk nem volt, de abban én nem is vittem volna magammal autóval, mert sokat mentünk kettesben is csavarogni, és azt nem érzem biztonságosnak.

2009. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 ilyen kisbabának csak a hordozó az ami megfelelő,főleg a gerincét tekintve!Gondolom nem állandóan autóznátok úgyh szerintem a hordozó arra az időre bőven megfelel!
2009. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mi babakocsink mózese autóba köthető. Városon belül nagyon praktikus. Szeretem én is meg a lányom is (2,5 hónapos), bár nem sokat autózuk. A miénket teljesen fixen be lehet kötni, nem mozog az ülésen. Sokkal kényelmesebb is a babának, mint a hordozó, hiszen nem csúszik össze benne a gyerek, a gerincének is jobb így. Hosszú útra viszont biztonságosabbnak tartom a hordozót, mivel a mózesben csak egy széles biztonsági öv van a derekán. A hordozóba jobban be lehet kötni a babát, ill mivel háttal utazik egy kisebb balesetnél (ne adj Isten!) biztonságosabb.

Ami még hátrány, hogy egy második babánál nem tudod használni, mert elfoglalja majdnem az egész hátsó ülést, így nem fér el mellette egy gyerekülés.

Szerintam ha csak az autóba szeretnéd használni és mint babakocsi nem funkcionálna maradj inkább a dönthető hordozó mellett. Kimondott autósülést meg akkor vegyél ha már tud ülni a baba.

2009. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!