Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktátok a földre...

Hogy szoktátok a földre tenni? Picim elkezdett hasra fordulni, a földön jobban megy neki. Mit tegyek alá hogy nem legyen kemény?

Figyelt kérdés
a földön padlószőnyeg van, erre szoktam rakni egy kisebb takarót és úgy rá a bébit, mikor hasra fordul van hogy elfárad a kis nyaka és ledobja a fejét, mit tegyek, hogy ne legyen neki kemény, nehogy megüsse magát erősen,
2009. jún. 15. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha padlószőnyeg van, akkor szerintem elég rá egy takaró, vagy játszószőnyeg. Esetleg vehettek szivacs-puzzle-t, nálunk az van a parkettán.
2009. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is padlószőnyeg van!Arra raktam rá pár db habtapit és erre jön a Töki!Így nem lesz szöszös a szája ha elfárad és leteszi a fejét és a nyálát is csurgathatja :) !
2009. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A parkettára szerintem is a habtapi a legjobb. Szőnyegre mi gyapjútakarót tettünk,és arra a gyerkőcöt,mert az nagyon jól szigetel.
2009. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!