Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivinnétek 8 hónapos babátokat...

Kivinnétek 8 hónapos babátokat ebben a viharos szélben?

Figyelt kérdés

Ügyet kellene intéznem, de nagyon-nagyon fúj a szél és tanácstalan vagyok!!!

Előre köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 30. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Kenguru,arccal felém,és jól bebugyolálva


ha muszáj,muszáj

2012. márc. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a 14 hónaposomat se viszem ki.Nagyon nagy szél van! :( De ha halaszthatatlan dolgod van, akkor öltöztesd be jól, takard be kint(ne úgy, mint ha -20 fog lenne!!!), adj rá sapkát, és kend be a pofiját popsikrémmel és futás! :)

Végül is az a legfontosabb, hogy védd a fülét!

2012. márc. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a széltől védve van nem lesz semmi baja, ha menned kell és nincs kire hagyni akkor vidd magaddal, végül is már 8 honapós nem olyan kicsi.
2012. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam üvöltött ha szélben babakocsiztunk...

Ha muszáj menned, tedd rá a kocsira az esővédőt, az a széltől is véd. Nálunk legalábbis ez volt az egyetlen megoldás, ha szeles időben kellett kimennünk!

2012. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos nekünk is muszáj ma mennünk. Tegnap még reménykedtem, hogy ma jobb lesz, de nem így lett...

Én is a 2 lehetőségen gondolkozom, vagy babakocsi lábzsákkal (esővédőnk nincs) vagy kendő.

2012. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kendőben észre se fogja venni a szelet, más kérdés, hogy nyolc hós baba nem biztos, hogy tűri az előre kötést, arccal anya felé (az enyémeket 5 hós koruktól csak a hátamra lehetett kötni, hogy nézelődhessenek).

A babakocsiban elég szélvédetten lehet a babód, szerintem nem lesz gond, ha kiviszed. Az enyémek már nagyobbak, de ha ekkorkák lennének is, biztosan kivinném, főleg, ha halaszthatatlan az intéznivaló.

2012. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én kivittem tegnap, és most meg kint alszik, itthon a lakásban nem is tudom megoldani a délelőtti alvást, csak ha én is melléfekszem, de azt meg nem akarok, mert más dologom is van, lásd GYK :DDD na de házimunka is van.. jól be van bugyolálva, vastag sapka a homlokán, arcán, fülén, a babakocsi teteje ráhúzva, és egy textilpelenkát ruhacsipesszel még elég rakok, de hagyok egy tenyérnyi helyet, hogy ne teljesen legyen betakarva. Tegnap is kimentünk sétálni, mert itthon már nem lehetett bírni vele, a babakocsiban is fel akar ülni, nézelődni akar, 12 hónapos.
2012. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vidd ki, ahogy írják, esővédőt érdemes feltenni, az én kocsimat két oldalról is be lehet fedni kupolával.

Én a 4 hósamat is kiviszem mindig, mert nagyon igényli. Olyan sapkát húzz rá, amin van fülvédő.

2012. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi is mindig esővédővel mentünk ki. Így altattam a teraszon is szeles időben.
2012. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!