Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivinnétek magatokkal este...

Kivinnétek magatokkal este 7-től fél 9-ig a 9 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Nagy vásár lesz pénteken és szombaton,(egész napos)és azért mennék ilyenkor mert akkor tudnánk közlekedni babakocsival.nappal képtelenség,ahhoz pedig nehéz hogy kézben cipeljük végégi több km-en keresztül.Köszi a válaszokat előre is.
2010. okt. 28. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kenguru vagy babakocsi de én kimennék nappal is.

az emberek majd arrébb mennek nehogy Te legyél "sündisznó" azért mert gyereketek van.

2010. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2010. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én biztos elmennék nappal, amikor szép az idő. Járok piacra babakocsival, mindig rengetegen vannak, de török magunknak utat. :) Ha este viszed, nagyon jól öltözteds fel, mert könnyen megfázik ilyen hidegben.
2010. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen!
2010. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen
2010. okt. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Még azért gondolkodom mert elég hideg van este.
2010. okt. 28. 10:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Egyébként én voltam úgy, hogy januárban a legnagyobb hidegben is kénytelen voltam 1,5-2 órát kint lenni a kisfiammal (ő is 9 hós volt), ugyanis csak babakocsiban a levegőn volt hajlandó aludni. Semmi baja nem lett, nagyon fel volt öltöztetve épp csak az orrahegye volt kint:)és hatalmasat aludt. Én közben kockára fagytam.:) Nyugodtam menjetek, semmi baja nem lesz! Jó vásárlást!
2010. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
simán.
2010. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi rendszeresen ilyenkor sétálunk apával.

Fél 9 fele van fürdés, vacsi, alvás.


Ja, páran azért hülyének néznek minket, mert pár vaskalapos ember azt hiszi, egy gyerek 7-kor már fürdik és alszik. :)

2010. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszát!Azt hiszem megyünk.Barátnőmék is mennek,az ő fiúk egyidős a mienkkel.Egyébként Simon-Júdás Napi vásár lesz.
2010. okt. 28. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!