Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszék vásárlásakor milyen...

Etetőszék vásárlásakor milyen szempontokra figyeljek?

Figyelt kérdés
Első baba, húsvétra etetőszéket kap a majdani hozzátápláláshoz. Milyen szempontokra figyeljek? Ti milyen márkát ajánlotok? Anyagilag rászánjuk, amennyi kell, csak jó legyen.
2012. márc. 30. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem fontos szempont volt a keresésnél:

- könnyen tisztítható huzat

- magassága állítható legyen, hogy majd ha lekerülnek a tálcák, az asztalnál velünk tudjon ülni

- levehető tálcák (hogy amíg nem szükséges ne legyen útban:))))

- dönthető (mivel 5 hónaposan kapta és még nem tudott ülni)

2012. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi Giraffe Club-os etetőszéket vettünk. Magassága állítható, háttámlája 3 pozícióban dönthető, dupla tálcás, könnyen tisztítható. Mi nagyon szeretjük ezt. :)

De többféle márkájú etetőszék ugyanilyen, csak más a neve és a színe/mintája.

2012. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja, mi ezt vettük, csak citromsárga-narancssárga színben :)

[link]


(első voltam)

2012. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem fontos volt a megfelelő tisztíthatóságon kívül a biztonság is. Legyen benne biztonsági öv és a lába közt legyen az a műanyag valami ami megakadályozza hogy kicsússzon belőle. Nekünk Chicco van. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. A miénk pont ilyen: [link]
2012. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem így utólag a legfontosabb csak az, hogy beköthető legyen.
2012. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miután minden nagyobb bababoltot végigjártunk Budapesten és 24 óra elteltével visszavittünk egy Peg Perego Prima Pappa-t, megtaláltuk a nekünk valót: Fisher Price Easy Clean. Isteni. Kár, hogy csak webáruházban kapható ;(
2012. márc. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyanolyan Chicco van, mint az egyik kedves válaszolónak. Mi is nagyon szeretjük, már 4hónapja használjuk, de megvagyunk elégedve. Bár szerintem is nagyon hasonlóak ám az etetőszékek, csak az anyaguk, mintájuk ami többnyire különbözik.
2012. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi ezt vettük meg tegnap szintén húsvéti ajándéknak pici lánykáknak:


[link]


Nekünk ez a márka nagyon bevált eddig (babkocsink és pihenőszékünk is CAM), és nekem ez az etetőszék is tökéletes. A szempontjaim ezek voltak a választásnál: állítható magasság- hogy könnyen asztalhoz igazítható legyen, dönthető háttámla- hogy bele tudjam tenni akkor is amikor még nem tud ülni, levehető tálca, könnyen összecsukható legyen, és be lehessen kötni benne a gyerkőcöt. Ez az etetőszék ezeknek a feltételeknek mind megfelel.

2012. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!